На майданчику УУБ придбали земельну ділянку майже у 30 га

Минулого тижня із 26 по 30 липня на Прозорро.Продажі відбулося більше 650 успішних аукціонів. Одним із найдорожчих лотів стала земельна ділянка майже у 30 га, що розташована на Київщині у с. Княжичі Броварського району. Ділянка була вільна від забудов і призначена для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (під розміщення фізкультурно-оздоровчого комплексу). Претендували на неї 2 інвестори. За результатами торгів переможну пропозицію у понад 76 млн грн зробив учасник, котрий подавав пропозицію на торги та готувався до аукціону на майданчику Української універсальної біржі.

Ще 2 учасники торгувалися за майно банкрута АТ АКБ «Аркада». У складі лота були переважно сервери та системні блоки серверні. За 7 одиниць обладнання переможець, котрий брав участь в аукціоні через майданчик УУБ, сплатить 1,18 млн грн.

А от за майно банкрута ТзОВ «ТВП «Львівський автонавантажувач», що у Львівській області, на «голландському аукціоні» ціна могла знизитися із 1,5 млн грн аж на 99%. У складі лота було металообробне обладнання в неналежному технічному стані. Проте за результатами торгів переможець сплатить 835 тис. грн. Інвестор, котрий брав участь в аукціоні через майданчик УУБ отримає обладнання за прийнятною для нього ціною, а підприємство-банкрут отримає необхідні кошти для погашення боргів.

«Пишаємося, що допомагаємо інвесторам та орендарям повноцінно готуватися до аукціонів. Адже успішна підготовка до торгів, правильно випрацювана стратегія та, звичайно, фінансова спроможність учасників – це запорука перемоги. Протягом останнього тижня липня наша команда залучила та допомогла підготуватися більше 120 учасникам, більша частина з яких виграли торги та отримали можливість розширити свій бізнес, а хто й взагалі розпочати власну справу», ­– підсумовує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.