Майданчик УУБ – лідер січня з малої приватизації

За перший місяць 2021 року на Прозорро.Продажі відбулося 58 успішних аукціонів із малої приватизації, в результаті яких бюджети різних рівнів отримають майже 55 млн грн.

Беззаперечним лідером місяця вкотре став майданчик Української універсальної біржі, на якому підготували найбільше учасників. Маркетплейс охопив понад чверть (26,6%) ринка малої приватизації, випередивши найближчого конкурента на 8,5%.  Переможці, котрі працювали на майданчику УУБ, сплатять за виграні лоти у січні 14,6 млн грн.

Одним із найконкурентніших аукціонів у перший місяць 2021 року стали торги за громадський будинок у Хоролі Полтавської області. За триповерхову будівлю у 900 кв.м. «боролися» аж 25 інвесторів. В результаті вартість із майже 60 тисяч грн виросла до 6,69 млн грн, тобто у 112 разів. Переможця залучили до торгів та допомогли успішно до них підготуватися на майданчику УУБ.

З-поміж 10 учасників саме інвесторам, котрі працювали на майданчику УУБ, вдалося виграти і аукціон із продажу будівель і споруд у Рогатині Івано-Франківської області та придбати під’їзну залізничну колію на Волині. Як результат, бюджет отримав чималі додаткові кошти, а переможці – необхідні для розширення бізнесу об’єкти.

«Пишаємося, що вкотре підтвердили статус лідерів ринку. Адже у нас завжди поєднуються досвід та професійність, а для зручності клієнтів постійно удосконалюємо сервіси. Так, у нас працюють зручні пошуковики у вайбері (https://viberbot.uub.com.ua/link) та телеграмі (https://t.me/uub_prozorro_bot). Тому кожен може скористатися зручним для нього додатком», – розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Загалом на Прозорро.Продажі за 3 роки відбулося до 3 тисяч успішних аукціонів із малої приватизації, які принесли до бюджету майже 6 млрд грн.