Авто, піввагони, колекційні монети з платини, –

що придбавали на прозорих аукціонах клієнти УУБ

Минулого тижня 5 по 9 липня на Прозорро.Продажі відбулося більше 530 успішних аукціонів, які поповнять бюджети різних рівнів на суму у понад 500 млн грн. Найконкурентніші аукціони збирали по 10-16 учасників, які торгувалися за недобудову спецгаража на 50 місць, за столичну будівлю на Хрещатику, адмінбудівлю у Краматорську, легкові авто.

Наприклад, на автомобіль Skoda Superb , який продавала Державна служба фінансового моніторингу України, претендувало 11 інвесторів. Стартова ціна із 36,8 тис грн зросла майже вдвічі до 70 тисяч грн. За результатами торгів право викупити транспортний засіб здобув учасник, котрий працював на майданчику Української універсальної біржі та котрого супроводжували у роботі менеджери майданчика.

Інший учасник на майданчику УУБ придбав майно банкрута (ПАТ «Маріупольський завод важкого машинобудування»). У складі лота нараховувалося більше 60 піввагонів. За це майно він сплатить 9 млн грн.

Серед цікавих аукціонів минулого тижня був лот із предметами нумізматики та фалеристики. 21 монету із платини від ПАТ «Родовід Банк» продавали у рамках розпродажу активів банків-банкрутів. За лот торгувалося 2 учасники. Переміг інвестор, котрий працював через майданчик УУБ. За предмети нумізматики він сплатить 406,7 тисячі грн.

Загалом минулого тижня на майданчику УУБ підготували найбільше потенційних покупців на аукціони із продажу необробленої деревини: 40 учасників. Тут же працювали близько 70 орендарів державного та комунального майна, до 30 інвесторів малої приватизації та інші.   

«Запрошуємо потенційних інвесторів та орендарів до прозорих аукціонів, які відбудуться найближчим часом. Серед об’єктів малої приватизації учасників можуть зацікавити, наприклад, аукціон з продажу частини майна ПАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ», як єдиного майнового комплексу, в межах справи про банкрутство; повторний аукціон з продажу майна банкрута ПАТ «Ковельмолоко»нежитлова будівля (прибудова до адміністративного будинку) у Києві по вул. Пушкінській та багато інших об’єктів», – запрошує до торгів директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.