УУБ запрошує інвесторів до приватизації спиртзаводів

1 вересня в Україні стартує приватизація державного майна за новими правилами, затвердженими законопроектом №7451 «Про внесення змін до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та інших законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації під час воєнного стану та економічного відновлення держави». Зміни покликані спростити процедуру приватизації. Зокрема, прискорити проведення торгів та захистити інтереси усіх учасників: як організаторів, так і покупців. Для цього гарантійні внески зростуть вдвічі, а оплата за об’єкт приватизації проводитиметься до укладання договору купівлі-продажу. А ще будуть зменшені терміни подання пропозицій та, що важливо для потенційних інвесторів, збережені всі дозволи та ліцензії для нових власників єдиних майнових комплексів. Адже раніше їм доводилося переоформлювати всі дозвільні документи ще раз.

Першими лотами оновленої процедури приватизації у вересні стануть підприємства спиртової галузі. Фонд державного майна України уже оголосив про проведення аукціонів із продажу Кобиловолоцького місця провадження діяльності та Марилівського МПД, що на Тернопільщині. Торги відбудуться 19 та 20 вересня відповідно. Стартова вартість об’єктів 25,2 млн грн та 54,3 млн грн. Наступними стануть Борщівське МПД та Залозецьке МПД, які теж на Тернопільщині.

«Запрошуємо до співпраці потенційних інвесторів спиртової галузі! Розвивайте бізнес разом із професіоналами. Адже загалом від початку процесу приватизації у спиртовій галузі на майданчику УУБ учасники придбали майже третину підприємств від загальної кількості. Тож маємо досвід та знання, супроводжуємо учасників до підписання угоди купівлі. Допоможемо і нині усім бажаючим підготуватися до аукціонів із приватизації Марилівського МПД, Кобиловолоцького МПД та інших об’єктів», – запрошує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Загалом у вересні ФДМУ планує виставити на приватизацію 8 підприємств спиртової галузі та 150 інших об’єктів.