Полтавські лісівники отримали додаткові півмільйона гривень на аукціонах

Української універсальної біржі

21 листопада Українська універсальна біржа  провела щоквартальний аукціон з використанням електронної торгової системи  auc.ukrforest.com з продажу необробленої деревини заготівлі І кварталу 2020 року лісовими господарствами Полтавської області.

Традиційно лоти виставили усі 8 лісогосподарств: Диканське, Миргородське, Лубенське, Гадяцьке, Кременчуцьке, Новосанжарське, Полтавське, Пирятинське.

Цього кварталу на аукціон зареєструвалося 24 учасники. І це більше, ніж було на попередніх торгах.

Завдяки здоровій конкуренції, лісівники в підсумку отримали понад 11 мільйонів гривень. Це майже на півмільйона більше початкової ціни. І на 2 мільйони – від вирученого на аукціонах у попередньому кварталі.  

Традиційно найпопулярнішими були лоти «Круглі лісоматеріали, дуб звичайний». Наприклад, Лубенське лісове господарство за кожен із таких лотів отримало на 50-60 тисяч гривень більше очікуваної вартості.

«Українська універсальна біржа має 15-річний досвід роботи торгів з продажу необробленої деревини. Це було і залишається одним із найбільших секторів нашої роботи. Тільки у 2019-му наш відділ біржових операцій провів продаж лісоматеріалів на суму у понад 80 мільйонів гривень», - підсумовує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.