Минулого тижня на прозорих аукціонах приватизували 2 спиртзаводи

Минулого тижня із 17 по 21 травня у системі Прозорро.Продажі відбулося майже 750 успішних аукціонів, які поповнять бюджети різних рівнів на 646 млн грн. Серед найпомітніших і найцікавіших лотів були 2 спиртзаводи – Іваньківське МПД та Вишняківське МПД ДП «Укрспирт».

За Іваньківське місце провадження діяльності та зберігання спирту, що у Черкаській області, «боролися» 6 учасників. Стартова ціна сягала 20,3 млн грн. Найвищою переможною стала пропозиція учасника, котрий працював на майданчику УУБ: 90 млн грн.

«Ми вітаємо усіх причетних до аукціону: переможця із приватизацією підприємства, яке допоможе розвинути бізнес, ФДМУ із успішним аукціоном, який не просто наповнить бюджет, а й принесе додатковий дохід. Адже вартість об’єкта зросла у понад 4 рази. Менеджери ж майданчика УУБ вкотре довели, що мають досвід та знання: допомагають повноцінно готуватися учасникам до торгів. Адже ґрунтовна підготовка до аукціону – це перший крок до перемоги», – розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

За Вишняківстке МПД на Полтавщині торгувалися 3 учасники і ціна зросла із стартових 21,1 млн грн до 83,6 млн грн.

Наступне підприємство спиртової галузі, яке піде на приватизацію, – це Караванське МПД, що у Харківській області. Стартова ціна спиртзаводу 23,1 млн грн. Аукціон заплановано на 7 червня, тож прийом пропозицій триваєтиме до 6 червня.

«Менеджери майданчика супроводжують у підготовці до аукціонів усіх учасників торгів: як тих, хто бажають приватизувати великі підприємства, так і тих, хто хоче орендувати невелике приміщення у селищі. Тому запрошуємо до прозорих аукціонів на майданчику Української універсальної біржі. Обирайте об’єкти та реєструйтеся на https://sale.uub.com.ua/», – говорить Сергій Гладкий.