Триповерховий громадський будинок, мерседес-віто, лісоматеріали ялини, - прозорі аукціони на майданчику УУБ

Минулого тижня із 15 по 19 березня у системі Прозорро.Продажі відбулося більше 1 тисячі успішних аукціонів. За їхніми результатами бюджети різних рівнів поповняться на суму у понад 410 млн грн.

Традиційно, майже половина виручених коштів – від торгів за необроблену деревину. Наприклад, серед цікавих лотів були лісоматеріали ялини європейської від ДП «Мокрянське лісомисливське господарство». Учасник, котрий працював на майданчику Української універсальної біржі, придбав відразу 5 таких лотів.

«Найконкурентніші торги за деревину збирали по 7-8 учасників. Такі торги, зокрема, були за окремі лоти із деревиною промислового використання від ДП «Млинівське лісове господарство» та «Острозьке лісове господарство». Повноцінна підготовка учасників та повний супровід менеджерів нашого майданчика допомогли здобути перемогу на торгах саме нашим клієнтам», – підсумовує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Ще більша конкуренція створювалася на аукціонах із малої приватизації. Так за триповерховий громадський будинок у Хоролі на Полтавщині торгувалося аж 14 учасників. Стартова ціна із 29 838 грн зросла до 10 млн грн. Переможець, котрий працював на майданчику УУБ, отримав бажані квадратні метри у райцентрі, а бюджет – додаткові надходження.

Серед іншого клієнти УУБ перемагали в аукціонах із продажу автомобілів Mercedes-Benz Vito та Volkswagen Passat В5, адміністративної будівлі у Хмельницькій області тощо. Приєднуйтеся до прозорих аукціонів на https://sale.uub.com.ua/.