Професійні та досвідчені: майданчик УУБ продовжує лідирувати на Прозорро.Продажі

 
У жовтні відбулося близько півтори тисячі успішних аукціонів на Прозорро.Продажі. За їхніми результатами бюджети різних рівнів поповняться на суму у понад 2,6 млрд грн.
 
 
Беззаперечним лідером місяця знову став майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа», який охопив понад чверть торгів за рівнем доходів до різних бюджетів і випередив найближчого конкурента на 200 млн грн.
 
«Такі результативні підсумки місяця говорять про досвід та професійність менеджерів майданчика. Вони не лише залучають потенційних інвесторів та орендарів до аукціонів, а й супроводжують їх під час підготовки до торгів і аж до підписання угоди купівлі чи оренди», - підсумовує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.
 
Майданчик УУБ утримує лідерські позиції не лише за підсумками жовтня, а й за результатами 10 місяців роботи 2022 року. Адже Українська універсальна біржа – один із найдосвідченіших організаторів торгів в Україні, який працює на ринку із 1997 року.
 
За 25 років роботи підприємство розбудувало велику мережу філій та представництв у багатьох містах України, що дозволяє надавати якісні та вчасні послуги у різних куточках держави. Учасникам торгів завжди надають професійні консультації у контакт-центрі чи персональні менеджери. Є також спеціальні боти у додатках Телеграм та Вайбер, які допомагають відстежувати цікаві для учасників аукціони та містять усі інструкції щодо участі у торгах.
 
З нами працювати просто, а перемагати легко! До перемоги разом!