Третина торгів на Прозорро.Продажі – за

майданчиком Української універсальної біржі

В останній робочий тиждень жовтня із 25 по 29 число на Прозорро.Продажі реалізували лотів на 180 млн грн. Беззаперечним лідером тижня вкотре став майданчик Української універсальної біржі: за результатами торгів його менеджери успішно підготували до аукціонів понад 100 переможців, котрі сплатять за лоти до бюджетів різних рівнів майже 50 млн грн.

Саме учасник на майданчику УУБ виграв один із найконкурентніших аукціонів: за автомобіль Fiat Doblo від ДП «Державний експертний центр МОЗУ» боролося аж 26 потенційних покупців. Стартова ціна транспортного засобу становила 66,7 тис  грн. Учасники запекло боролися до останнього раунду. Тож за результатами торгів переможець, якому допомогли випрацювати переможну стратегію на майданчику УУБ, сплатить 158 тис грн.

Досить конкурентними були минулого тижня і торги за право оренди зерновозів АТ «Укрзалізниця». На рухомі склади претендувало по 10-20 учасників. Стартова ціна зростала у 3,5 рази: до 6250 - 6450 грн. Серед переможців аукціонів були і орендарі, котрі працювати через майданчик УУБ.

А от серед цікавих торгів минулого тижня варто відмітити лот із майже 300 тонами пшениці. Його також придбали через майданчик УУБ за 2,2 млн грн.

«Вітаємо усіх переможців торгів минулого тижня, котрі працювали на аукціонах через майданчик УУБ. Та запрошуємо до наступних торгів усіх бажаючих. Адже уже у листопаді стартують перші електронні аукціони із продажу та оренди земельних ділянок. Наші менеджери проконсультують із усіх питань підготовки до земельних торгів, а спеціально створений Земельний бот у телеграмі зекономить ваш час та повідомить вас про потрібні лоти відразу на мобільний. Підписуйтеся та вигравайте разом із нами», – говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.