Перші лоти з оренди комунального майна придбали на майданчику УУБ

Оренда комунального майна через систему Прозорро.Продажі набирає обертів. Органи місцевого самоврядування активно готують об’єкти до передачі в оренду та оголошують аукціони. Серед перших організаторів на майданчику Української універсальної біржі Сокальська районна рада Львівської обл., Уланівська сільська рада Вінницької обл. та багато інших. Довго очікували лотів із оренди комунального майна і учасники електронних торгів. Тож уже перші аукціони відбулися успішно і об’єкти отримали орендарів.

Так Сокальська районна рада передала в оренду 1-й поверх побутово-адміністративного приміщення площею 9,2 м² за 550 грн./міс. Уланівська сільська рада за комунальне майно у 17,2 м² відтепер щомісяця отримуватиме 1747 грн./міс. Менеджери Української універсальної біржі не лише допомогли цим організаторам виставити лоти у систему, а й залучили та підготували учасників, які стали переможцями.

Окрім цього наш клієнт запропонував найвищу ціну на торгах та продовжив договір оренди на приміщення у м. Коломия Івано-Франківської області.

«Напрямок оренди комунального майна через систему Прозорро.Продажі впевнено стартував на майданчику Української універсальної біржі. Наші фахівці уже привели до перемоги кількох користувачів платформи і продовжують супроводжувати як подачі заявок від організаторів, так і учасників. Також очікуємо уже за кілька днів і лоти із оренди державного майна, адже усі законодавчі акти для цього уже ухвалено та оприлюднено», – повідомляє директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Нагадаємо, що усе державне та комунальне майно з 01 лютого 2020 року передається в оренду тільки через акредитовані майданчики електронної системи Прозорро.Продажі. Ця процедура відбувається відповідно до закону України № 157 IX від 3 жовтня 2019 року «Про оренду державного та комунального майна». Але повноцінно вона запрацювала лише з кінця липня 2020 року, бо раніше був відсутній Порядок передачі в оренду державного та комунального майна. Його ухвалили в червні цього року (Постанова КМУ №483 від 3 червня 2020 року «Деякі питання оренди державного та комунального майна»). А 24 липня Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства опублікувало типовий договір між орендодавцями та електронними майданчиками.

За посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/leasehold ви знайдете інші об’єкти нерухомості, які здаються в оренду через майданчик УУБ.