44 % аукціонів із малої приватизації за рівнем доходу за майданчиком УУБ

Минулого тижня із 24 по 28 травня у системі Прозорро.Продажі відбулося майже 540 успішних аукціонів, які поповнять бюджети різних рівнів на суму у майже 200 млн грн. Найконкурентніші торги збирали по 9 учасників, які до останнього раунду «боролися» за об’єкти приватизації. Наприклад, саме стільки учасників претендували на нежитлове приміщення у 61 кв.м. першого поверху у Львові на площі Князя Ярослава Осмомисла, 8. Консультації менеджерів та фінансова спроможність клієнта допомогли здобути перемогу у конкурентів учасникові, котрий працював на майданчику Української універсальної біржі. При цьому вартість приміщення зросла майже вдвічі: із стартових 3 696 960 грн до найвищої цінової пропозиції у 8 432 100 грн. Переможець отримав необхідне для розвитку бізнесу приміщення, а бюджет Львівської міської ради додатковий дохід.

Не менш успішними стали торги і за громадський будинок у Хоролі на Полтавщині. На аукціоні із його приватизації було 7 учасників, які підняли ціну у 28 разів: стартова вартість становила 53 558 грн, ціна продажу сягнула 1 500 570 грн.

Загалом минулого тижня відбулося 25 успішних аукціонів із малої приватизації. За рівнем доходів 44% цього напрямку торгів охопив майданчик Української універсальної біржі.

Серед інших цікавих аукціонів минулого тижня на майданчику УУБ придбали спецдозвіл на видобуток мігматиту, кілька лотів із срібними монетами у футлярах та, звичайно, необроблену деревину, право оренди державного та комунального майна.

«Ми вкотре доводимо, що є надійними та професійними партнерами на прозорих аукціонах. Адже окрім постійного кваліфікованого супроводу учасників торгів, наші сервіси та фільтри допомагають зорієнтуватися серед сотні тисяч торгів. Наприклад, для тих, хто користується мобільними додатками Вайбер та Телеграм є боти, які допоможуть відібрати лоти за потрібною категорією та у потрібних регіонах. Варто лише обрати необхідні параметри», – інформує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.