Підприємство-банкрут, нафтобаза, спецдозволи на користування надрами, - що купували на аукціонах минулого тижня

Минулого тижня із 19 по 23 липня на Прозорро.Продажі відбулося 480 аукціонів, які принесуть до бюджетів різних рівнів майже 200 млн грн. Серед помітних та знакових аукціонів у ці дні відбулися одинадцяті торги від Державної служби геології та надр України. На три дозволи: із видобутку підземних лікувальних мінерально-столових вод, кварцового піску та піщано-гравійної сировини, претендували відразу по 6 інвесторів. Тож у ході торгів вартість цих лотів зросла у рази. За спецдозвіл на видобування мінерально-столових вод у Сваляві переможець сплатить 9,5 млн грн (стартова ціна була майже 205 тис грн), за право видобувати піщано-гравійну сировину у Чернівецькій області ціну збільшили до 5,16 млн грн (стартова  – 493 тис грн), за спецдозвіл на видобування кварцового піску на Полтавщині бюджет отримає 3 млн грн (стартова ціна – 20 тис грн).

«Пишаємося, що успішно залучили та підготували до аукціону від Держгеонадр інвестора у видобувну галузь, котрий виборов у конкурентів право на видобуток кварцового піску на 5 років. Звертаю увагу, що спецдозволи, які цього разу не продали, будуть виставляти на наступні аукціони. Тому запрошуємо до торгів учасників, менеджери майданчика допоможуть повноцінно підготуватися до аукціону. Усі лоти від Держгеонадр знайдете за нашим посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/subsoil-use», – говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Серед найдорожчих лотів минулого тижня на Прозорро.Продажі також став повторний аукціон з продажу майна банкрута ПАТ «Ковельмолоко», що у Волинській області. На голландському аукціоні, коли стартова ціна на початку торгів падає, інвестор викупив лот за 62,5 млн грн. А от комплекс нафтобази у Хмельницькому учасник придбав по стартовій ціні у 10,6 млн грн.

Загалом за минулий тиждень на майданчику УУБ успішно підготували більше 60 учасників, котрі стали переможцями аукціонів як із приватизації, так і з оренди державного та комунального майна.