На електронних аукціонах продаватимуть в’язниці

В Україні в’язниці продаватимуть на електронних аукціонах Прозорро.Продажі. Процес продажів заморожених та звільнених будівель пенітенціарної служби запустять уже за кілька тижнів. Про це повідомляють на веб-порталі органів виконавчої влади «Урядовий портал».

За словами міністра юстиції України Дениса Малюськи, нині передбачено додаткове закриття ще восьми в’язниць:

-         Ковельської виховної колонії,

-         Устинівського виправного центру (№37),

-         Ширяївського виправного центру (№111),

-         Ігренського виправного центру (№133),

-         Чорноморської виправної колонії (№74),

-         Жовтоводської виправної колонії (№26),

-         Черкаської виправної колонії (№62),

-         Дергачівської виправної колонії (№109).

Міністр додав, що цей список ще буде доповнюватися. А після вивезення із перелічених колоній засуджених та звільнення персоналу, їх будуть виставляти на продаж.

Також розроблено великий інфраструктурний проект щодо переносу СІЗО з центрів міст на околиці або за межі населених пунктів. А це означає, що у великих містах будуть звільнятися великі площі. У майбутньому їх теж можуть продавати на електронних аукціонах.

«Авторизований електронний майданчик Української універсальної біржі має чималий досвід торгів, тож менеджери готові надавати кваліфікований супровід у підготовці до аукціонів з продажу в’язниць з перших годин появи відповідних лотів у системі. Аналогічно, готові допомогти завести лоти на електронні аукціони і організаторам. Реєстрація на майданчику та телефон гарячої лінії за посиланням https://sale.uub.com.ua/», - запрошує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.