Минулого тижня майданчик УУБ охопив понад чверть ринку із оренди землі

Минулого тижня на Прозорро. Продажі відбулася майже одна тисяча успішних аукціонів. За їхніми результати бюджети різних рівнів отримають понад півтора мільярди грн.

Серед найдорожчих лотів тижня були виробничий будинок у Києві, що перебуває у власності ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад», єдиний майновий комплекс ДП «Науково-технічний центр «Плазмотрон» Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України», металобрут. Конкуренція на аукціонах іноді сягала 8-10 учасників.

Не менше бажаючих було минулого тижня і орендувати чи придбати земельні ділянки у різних регіонах України. За 5 робочих днів за цим напрямком торгів успішно відбулося понад 150 аукціонів, із яких 130 – із оренди державної та комунальної землі. За результатами їх проведення бюджети будуть щороку отримувати майже 16 млн грн.

Беззаперечним лідером тижня на ринку оренди землі став майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа», який охопив понад чверть торгів за рівнем доходу. Тут успішно підготували чи не найбільше учасників та переможців.

«Ринок оренди землі розвивається досить активно. На нього приходять все більше як організаторів, так і потенційних орендарів. І, зрозуміло, що вони хочуть працювати із професійними та відповідальними партнерами. Тому і обирають майданчик УУБ, який з перших днів ринку кваліфіковано супроводжує учасників від моменту реєстрації до переможних договорів», – підсумовує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Також на майданчику УУБ для потенційних орендарів та покупців земельних ділянок працюють спеціальні Земельні боти у Вайбері та Телеграмі. Вони самі моніторять оголошення та повідомляють прямо на мобільний про необхідний аукціон. Для цього потрібно обрати зручний додаток (Вайбер чи Телеграм), підписатися у ньому на Земельний бот і обрати параметри: оренда чи продаж, регіон, площа, тип власності тощо. Тисячі користувачів уже оцінили переваги ботів у мобільних додатках та сервіси майданчика УУБ.

Підписуйтеся, обирайте, реєструйтеся та перемагайте!