Підсумки тижня: на майданчику УУБ орендували земельну ділянку у Переяславі

Минулого тижня на електронних аукціонах стартували земельні торги. Першими громадами, які виставили ділянки на продаж чи оренду, стали Переяславська міськрада Київської області (5 лотів), Тавричанська сільрада Херсонської області (3 лоти), Оноківська сільрада Закарпатської області (2 лоти), та ще 5 сільських рад продали чи здали в оренду по одній ділянці.

Наприклад, на ділянку у місті Переяславі, яка призначена для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови, претендували 4 потенційних орендарі. В результаті торгів вартість оренди із стартових 19,5 тисячі грн на рік виросла до 550 тисяч грн. Перемогу здобув учасник, котрого залучили та успішно підготували до торгів менеджери майданчика Української універсальної біржі. Підприємець отримав перспективну ділянку для розвитку бізнесу у Переяславі, а міський бюджет чималий додатковий дохід на наступні 5 років.

«На майданчику Української універсальної біржі організатори успішно оголосили уже більше 100 аукціонів із продажу та оренди земельних ділянок на електронних торгах. А в перший же тиждень старту торгів на майданчику підготували і переможця. Ці факти свідчать про досвід та професійність команди майданчика УУБ. Тому запрошуємо до прозорих торгів не лише із продажу та оренди земельних ділянок, а й за іншими напрямками на https://sale.uub.com.ua/», - говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.  

Загалом на електронних аукціонах Прозорро.Продажі минулого тижня відбулося понад 900 успішних аукціонів. На них менеджери Української універсальної біржі повноцінно підготували більше 220 учасників.    

«Для учасників прозорих аукціонів, котрих цікавлять тільки земельні торги, на майданчику УУБ створили спеціальні сервіси у мобільних додатках: Земельний бот у Телеграмі та Земельний бот у Вайбері. Потенційним покупцям та орендарям не потрібно постійно моніторити земельні торги, щоб не пропустити аукціон за потрібну ділянку. Все це зробить бот. Вам треба лише підписатися на нього у зручному додатку (яким користуєтеся частіше) та обрати параметри: купити чи орендувати, регіон, площа, тип власності тощо. І ви отримуватимете повідомлення тільки про такі аукціони. Це зручно та мобільно», - інформує Сергій Гладкий.