ФДМУ визначив майданчик УУБ лідером із малої приватизації у 2022 році

 
Електронний майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа» став лідером системи онлайн аукціонів із малої приватизації. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук директор департаменту приватизації Фонду держмайна України Владислав Данилішин. Зокрема, він підкреслив, що електронні майданчики, підключені до системи Prozorro.Продажі, - важливий інструмент конкурентного продажу об’єктів приватизацій. Окрім реєстрації учасників на аукціонах та інших формальностей, найголовніша функція цих компаній - пошук інвесторів, які змагатимуться за об'єкт на аукціоні. Більша конкуренція - вищі ціни, вищі ціни - більші надходження в бюджет.
 
 
Тож представник ФДМУ подякував електронним майданчикам за плідну роботу та відзначив лідерів 2022-го, першість серед яких із значним відривом виборов майданчик УУБ.
 
Загалом минулого року відбулося 635 успішних аукціонів із малої приватизації, за результатами яких державний бюджет поповнився на суму у понад 2,7 млрд грн. Майже сотню переможців до цих торгів залучили та повноцінно підготували до аукціонів на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа». Тим самим охопивши понад 22% торгів із малої приватизації.
 
«Визнання Фондом держмайна України майданчика УУБ лідером із малої приватизації говорить про професійність та досвідченість нашої команди. Пишаємося, що утримуємо лідерські позиції у роботі навіть у такі нелегкі часи. Адже цим ми допомагаємо підтримувати економіку держави та розвивати бізнес», - підсумовує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.