Минулого тижня майданчик УУБ охопив понад чверть ринку на Прозорро.Продажі

Із 8 по 12 лютого у системі Прозорро.Продажі відбулося понад 600 успішних аукціонів, які принесли бюджетам різних рівнів більше 140 млн грн. Понад чверть цієї суми сплатять учасники, котрих повноцінно та професійно підготували на майданчику Української універсальної біржі, що дозволило вибороти їм перемогу навіть у найбільшій конкуренції.

Наприклад, на нежитлове приміщення у 21,5 кв.м у Києві на вулиці Полюсній претендувало аж 11 учасників. В результаті чого стартова ціна зросла із 635 грн до 2 млн грн.

Другий приклад, коли за будівлю у столиці на проспекті Оболонському «боролися» 15 учасників. Правильна стратегія, успішно завантажена документація та фінансова спроможність стали запорукою перемоги інвестора, котрий працював на майданчику УУБ. За 20,9 кв. м. він сплатить також 2 млн грн.

«Якісна технічна підтримка та професійний супровід менеджерів маркетплейсу завжди дозволяв майданчику УУБ утримувати лідерські позиції на ринках малої приватизації, необробленої деревини, оренди державного і комунального майна та інших. Цього тижня у нас підготували ще й найбільше переможців на аукціони від Держгеонадр, охопивши понад 60% цього напрямку торгів.

Тому запрошуємо до наступних торгів потенційних інвесторів та орендарів із досвідченими та професійними на https://sale.uub.com.ua/ », – говорить директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.  

За тиждень на майданчику УУБ стали переможцями 29 учасників торгів із необробленої деревини, 27 орендарів державного та комунального майна, 6 інвесторів із малої приватизації, 4 учасники торгів за спецдозволи на користування надрами. Загалом вони сплатять до бюджетів різних рівнів майже 36 млн грн.