Через майданчик УУБ придбали 500 срібних монет банка-банкрута та багато інших цікавих лотів

Минулого тижня із 1 по 5 листопада у системі Прозорро.Продажі відбулося 650 успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають понад 530 млн грн.

Серед цікавих торгів на початку листопада відбулося 2 аукціони із продажу срібних монет у футлярах. При чому у складі лотів було по 250 та 261 монеті. Усе це – активи збанкрутілого АТ «Златобанк». Торги відбувалися за голландською моделлю на зниження, тож переможці придбали монети чесно та відкрито за досить доступними цінами, а ФГВФО отримав кошти від проданих активів для погашення заборгованості банка-банкрута. За лоти переможці, котрі працювали через майданчик Української універсальної біржі, сплатили майже 121 тис  та 194 тис грн.

Досить конкурентними минулого тижня були і аукціони із оренди зерновозів АТ «Укрзалізниця». На одні торги приходило по 7-15 учасників. Стартова вартість від 1800 грн піднімалася до 5,5 – 6,5 тис грн. На майданчику Української універсальної біржі успішно та повноцінно підготували переможців на 17 таких аукціонів.

Успішно виставляють лоти на прозорих торгах і приватні структури. Так минулого тижня відбувся аукціон із продажу споруд та обладнання шахти ім. М.І. Сташкова у Дніпропетровській області, які виставляло ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». Стартова ціна лота сягала 14 млн грн, переможною ж стала пропозиція у 18 млн грн. Учасника найвищої ставки залучили та супроводили у підготовці менеджери майданчика УУБ.

«Ми вітаємо усіх переможців аукціонів, котрі працювали через майданчик Української універсальної біржі. Та запрошуємо учасників до наступних торгів. Адже уже з 8 листопада у системі Прозорро.Продажі стартує ринок землі. На торги уже виставлено більше 400 лотів. Земельні ділянки є по всій території України,  як для продажу, так і для оренди», - говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Швидко та зручно відстежувати земельні лоти можна за допомогою спеціального Земельного бота у телеграм додатку. Для цього потрібно підписатися та обрати необхідні параметри: продаж чи оренда, регіон, площа тощо.