Українська універсальна біржа готова продавати майно банкрутів

21 жовтня вступив у дію Кодекс України з процедур банкрутства. У ньому прописано, що майно боржників повинне продаватися виключно через електронні аукціони. Система повинна бути дворівнева – центральна база даних та електронні майданчики.
Саме так працює ДП «Прозорро.Продажі». Тож уряд відповідною постановою затвердив його відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи.
Проте, як і у будь-якій сфері, кожен новий сервіс потребує додаткового налаштування на самих майданчиках і, звичайно, тестування. Адже система повинна бути захищеною і працювати безперебійно, враховуючи всі тонкощі процедур банкрутства.
 
Alternate Text
 
«Майданчик Української універсальної біржі завжди займає лідируючі позиції на ринку, тримає руку на пульсі подій. Адже це – зручність та легкість у користуванні сервісами для клієнтів.
Тож наші спеціалісти одними із перших взялися за технічне облаштування нового напрямку роботи – продаж майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність). І зараз радий повідомити клієнтам – арбітражним керуючим та покупцям – що наш електронний майданчик один із перших успішно пройшов тестування. Сервіс чекає перших лотів»,- розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.