Выкуп долга у банка
+ 38 (044) 221-32-33
гаряча лінія
акредитований майданчик
Переглянути лоти

Найбільша біржа України почне продавати активи збанкрутілих банків

Відповідно до  рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від   19.04.2018 № 1164 до переліку осіб, які мають право організовувати відкриті торги та аукціони через систему Прозорро.Продажі включено одну з найбільших та досвідченіших товарних бірж - Українську універсальну біржу.

Біржа    функціонує з 1997 року та приймає активну участь в ринковій трансформації економіки України та є однією із перших професійних організацій в Україні, яка почала  займатися наданням повного спектру біржових послуг та є лідером за обсягами реалізованих  активів протягом останніх років.

Українська універсальна біржа має авторизовані електронні майданчики, що підключені до системи державних закупівель Прозорро та системи з реалізації державного та банківського майна - Прозорро.Продажі.

На даний момент продовжується побудова регіональної мережі філій УУБ. Установа вже представлена в основних економічно розвинених регіонах України: Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя,  Кременчук, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Херсон, Львів, Луцьк та має велику кількість представництв.

Українська універсальна біржа завдяки розгалуженій сітці та мобільності має можливість якісно супроводжувати клієнтів з викупу прав вимоги за кредитними договорами по всій території України.

Залучивши такого досвідченого Оператора Фонд гарантування вкладів фізичних осіб може розраховувати на підвищення ефективності реалізації активів банків-банкрутів вже найближчим часом.

Завантаження основних довідників ...

Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити підпис
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис. Накласти підпис
Варто пам’ятати, що є обмеження стосовно розміру файлу – не більше 50 МБ.
Обрати файл
T. 1 позиція
title__
tenderID__
message_time__
m_text__ vibtn__