УУБ лідирує за підсумками 8 місяців 2022 року

 
У серпні 2022 року у системі Прозорро.Продажі відбулося понад півтори тисячі успішних аукціонів. За їхніми результатами організатори – а це бюджети різних рівнів та підприємці – отримають понад 616 млн грн.
 
 
Найдорожчим лотом місяця стали торги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Кредит юридичної особи у ПАТ «Промінвестбанк» продали за 75,75 млн грн. Інвестора залучили до аукціону та консультували на усіх етапах підготовки менеджери майданчика ТОВ «Українська універсальна біржа».
 
«Загалом, за даними аналітичної системи bi.prozorro.sale, майданчик УУБ завжди серед лідерів за рівнем доходів організаторів. Лише за результатами аукціонів серпня покупці та орендарі, які брали участь у торгах на майданчику УУБ, сплатять до бюджетів різних рівнів понад 100 млн грн. А це свідчить про те, що потенційні покупці довіряють нашому досвіду та знанням і для роботи із прозорими аукціонами обирають саме наш маркетплейс», - підсумовує директор ТОВ
«Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.
 
Окрім активів банків-банкрутів через майданчик УУБ минулого місяця учасники придбавали об’єкти, які реалізували у справах про банкрутство (таких придбали на суму понад 10,6 млн грн), земельні ділянки (на 2,1 млн грн), орендували державне та комунальне майно, приватизовували комунальні активи. «Нагадуємо також потенційним інвесторам, що із 1 вересня в Україні стартує приватизація держаного майна за новими правилами. Серед перших лотів – підприємства спиртової галузі. А через майданчик УУБ у 2021-му придбали не один спиртзавод. Тож запрошуємо покупців до роботи, наші фахівці залюбки поділяться знаннями із учасниками», - інформує Сергій Гладкий.
 
Загалом за результатами роботи у 2022 році майданчик УУБ лідирує за рівнем доходів до бюджетів різних рівнів. Він приніс їм майже 540 млн грн, випередивши найближчого конкурента на 77 млн грн. На майданчику УУБ у 2022 році подали понад 2600 пропозицій на різні аукціони.