Продаж об’єктів малої приватизації розпочнеться уже в липні

Електронні торгові майданчики невдовзі пройдуть процедури акредитації і на них розпочнуться аукціони з продажу об’єктів малої приватизації.
Про це йдеться у статті на Економічній правді.
"Перші кілька майданчиків пройдуть акредитацію досить швидко. Можливо за тиждень. Акредитація всіх пройде за місяць-півтора. Ми розраховуємо, що перші лоти будуть заведені десь в кінці місяця. Може, на початку липня", - сказав заступник голови МЕРТ Максим Нефьодов у розмові з ЕП.
Відповідно до програми "тріаж", розробленої МЕРТом, в Україні близько 3 тис підприємств. З них 893 підлягає приватизації, 1255 — йдуть на ліквідацію, 359 — під концесію, 378 — залишаються в державній власності, 195 — в Криму, 364 — в зоні АТО.
З цих підприємств близько 700 об’єктів підпали під класифікацію "малої приватизації". Головний критерій для визначення "малого підприємства" — його вартість не повинна перевищувати 250 млн грн.
Левова частка малої приватизації — це будівлі, як добудовані так і недобудовані, невеликі промислові зони, бази відпочинку і багато гаражів, лазень і магазинів.
Загалом від реалізації 700 об'єктів до державного бюджету може надійти близько 2 млрд грн.