За три дні нового року на майданчику УУБ підготували

найбільше учасників аукціонів

Перший робочий тиждень нового 2021 року із 4 по 6 січня був досить коротким, проте результативним. За три дні на Прозорро.Продажі відбулося близько 350 успішних аукціонів, які поповнять бюджети різних рівнів майже на 35 млн грн.

Найбільше учасників, більшість із яких стали переможцями, працювали на майданчику Української універсальної біржі – 140 потенційних інвесторів та орендарів. При цьому у найближчого конкурента було вдвічі менше учасників.

Більша частина доходу на майданчику УУБ – від продажу необробленої деревини. Серед найдорожчих лотів, які придбали переможці майданчика УУБ, були лісоматеріали Тетерівського (Київська обл.), Костопільського (Рівненська обл.), Лугинського (Житомирська обл.), Київського лісгоспів. Загалом переможці 30 аукціонів сплатять понад 4,5 млн грн.

Серед інших лотів – придбали об’єкт незавершеного будівництва у смт Володарка Київської області. На голландський аукціон зареєструвалося 2 учасники. Перемогла ставка у 198 776.25 грн.

Ще за 197 500.00 грн на майданчику УУБ учасник придбав майно ПАТ «Жашківський маслозавод», яке перебуває у процедурі банкрутства. Лот складався із напівпричепа-Платформа-Е, 1995 року випуску.

«Зручний електронний формат прозорих аукціонів дозволяє учасникам готуватися та брати участь у торгах у зручному для них місці. Адже для цього потрібні лише інтернет та ґаджет. Плюс професійні консультації наших менеджерів – і ви уже робите переможну ставку. Щодня у системі оголошуються сотні аукціонів, тож напевно, що кожен знайде те, що потрібне саме для його бізнесу. А провідниками у пошуку Вам стануть наші Телеграм (https://t.me/uub_prozorro_bot) та Вайбер (https://viberbot.uub.com.ua/link) боти», – говорить директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.