Онлайн аукціони під час війни:

бюджети отримали понад 10 млрд грн

За час повномасштабної війни на електронних торгах відбулося понад 18 тисяч успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів поповнилися на суму у понад 10 млрд грн. І ці кошти – вклад у нашу перемогу, адже вони переважно йдуть на підтримку армії.

Найприбутковішими стали аукціони з реалізації активів банків-банкрутів, які оголошує Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та аукціони із малої приватизації, які в переважній більшості оголошує Фонд державного майна України та органи місцевого самоврядування. Інвестори придбали лотів майже на 2,7 млрд грн та 2 млрд грн відповідно.

Умови участі в аукціонах під час війни не змінилися: для роботи у системі Прозорро.Продажі учасники традиційно реєструються на акредитованому електронному майданчику та подають пропозиції на торги. Серед лідерів маркетплейсів завжди був і залишається майданчик Української універсальної біржі. Адже тут не призупиняли роботу жодного дня, допомагаючи підтримувати економіку країни. А менеджери майданчика не просто консультують у підготовці до аукціонів учасників торгів, а надають повний супровід у роботі від моменту реєстрації і до переможного підписання договору купівлі чи оренди.  

Так від 24 лютого 2023 року через майданчик УУБ придбали лотів майже на 1,5 млрд грн. Наприклад, серед активів банків-банкрутів, купили сучасний завод по переробці кукурудзи на біоетанол на Черкащині, офісну будівлю у Києві тощо. А от серед об’єктів малої приватизації найпопулярнішими та найдорожчими лотами стали спиртзаводи. Так, на майданчику УУБ інвестори придбали Сторонибабське МПД та Вузлівське МПД на Львівщині,  Юрковецький та Тростянецький спиртові заводи на Вінниччині та інше.

Багато цікавих актуальних аукціонів у системі онлайн торгів і нині: понад 4300. Менеджери майданчика УУБ запрошують потенційних інвесторів та орендарів до роботи на маркетплейсі. Тут працювати просто, а перемагати легко.