Минулого тижня майданчик УУБ охопив понад 25% ринку оренди державного та комунального майна

Минулого тижня із 12 по 16 квітня у системі Прозорро.Продажі відбулося 850 успішних аукціонів. Понад 500 із них, тобто 60% від загальної кількості успішних торгів – це аукціони із оренди державного та комунального майна, які відтепер щомісяця будуть поповнювати бюджети різних рівнів на 2,75 млн грн.

«Пишаємося, що майданчик Української універсальної біржі минулого тижня став лідером ринку оренди державного та комунального майна, охопивши понад 25% торгів цього напрямку за рівнем доходів. Наші менеджери успішно підготували 70 переможців», – коментує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.   

Так, серед найдорожчих та найцікавіших об’єктів, які орендуватимуть учасники, котрі працювали через майданчик УУБ, частина виробничого будинку у 3,5 тис. кв. м. та майданчики із твердим покриттям на 4100 кв.м. у смт Глеваха на Київщині. Майже у 2 рази збільшили стартову орендну плату у ході торгів і за оренду 550 кв. м. у столиці на Героїв Сталінграда, 56Б. Ще три потенційних орендарі боролися за право користування нерухомим майном у 240 кв.м. комунальної власності територіальної громади міста Кременчука. При стартовій вартості оренди об’єкта у майже 6 тисяч грн, переможець запропонував 75 тисяч грн. Як результат, бюджет громади буде щомісяця отримувати чималі додаткові кошти, а новий орендар успішно розвивати бізнес, маючи необхідні квадратні метри.

Загалом орендарі, котрі працювали на майданчику Української універсальної біржі минулого тижня, відтепер щомісяця будуть сплачувати до бюджетів різних рівнів 700 тисяч грн.

«Запрошуємо до аукціонів із оренди державного та комунального майна усіх потенційних орендарів. Адже у системі Прозорро.Продажі щодня з’являються десятки цікавих пропозицій з оренди в різних куточках України. Головне, що потрібно запам’ятати учасникам торгів – це зареєструватися на авторизованому електронному майданчику https://sale.uub.com.ua/. Тут ви матимете якісну технічну підтримку та повний супровід менеджерів під час роботи», – говорить Сергій Гладкий.