Українські аграрії беруть участь у прозорих аукціонах на майданчику

Української універсальної біржі

Минулого тижня на майданчику Української універсальної біржі учасники придбавали та орендували не лише гаражі, офісні та складські приміщення у великих містах та невеличких селищах, а й купували техніку для сільського господарства та земельну ділянку. Останню продавав ФГВФО у рамках розпродажу активів АТ АКБ «Аркада». Площа ділянки у 4,5 га і розташована вона у м. Бучі Київської області. На лот претендували 4 інвестори. Фінансова спроможність та повноцінна підготовка разом із менеджерами маркетплейса дозволили здобути перемогу учасникові, котрий подавав пропозицію на майданчику Української універсальної біржі.

Наступний переможець на майданчику УУБ придбав зернозбиральний комбайн JOHN DEERE 9500 MAXIMIZER. Його виставив на продаж арбітражний керуючий у рамках розпродажу майна банкрута ТОВ «Концерн Нафтаенерго». При стартовій ціні у 49,5 тис грн за нього переможець сплатить 78,2 тис грн.

Для роботи у сільському господарстві придбали на майданчику УУБ і трактор ХТЗ Т-16М. Спецтехніку продавало ВП «Бурштинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго». При стартовій вартості у 14,9 тис грн, учасники підняли ставки аж до 1,5 млн грн.

«Пишаємося, що допомагаємо розвивати бізнес у різних галузях. Адже супроводжуємо до переможного завершення прозорих аукціонів як інвесторів з видобутку надр, так і з приватизації великих переробних підприємств. І потужні агрооб’єднання чи невеликі фермерські господарства – це також одні із постійних наших клієнтів, які за доступними цінами купляють техніку та земельні наділи на аукціонах. Тим паче, що уже за кілька тижнів ми очікуємо на Постанову КМУ, яка дозволить повноцінно запустити аукціони із продажу та оренди земельних ділянок. Тож уже зараз запрошуємо аграріїв до консультацій», – розповідає директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Дізнатися про перші  аукціони із продажу та оренди землі можна також у мобільних додатках Вайбер та Телеграм. Для цього потрібно підписатися на розділ «Земельні ділянки» та обрати необхідний регіон.