гаряча лінія
logo-prozorro акредитований майданчик

Машиномісце, загальною площею 13,4 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Київ, вул. Здановської Юлії (колишня – Ломоносова), будинок 75-А, гараж 62

Номер аукціону NLE001-UA-20260715-68947
Ідентифікатор 6a572e4fc2e3456e195db44c
Дата публікації 15.07.2026 9:53
Останні зміни 15.07.2026 13:45
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
644 333.33 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
6 433.33 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
32 166.67 грн. (4,99 %)
Реєстраційний внесок
510.00 грн.
Розмір винагороди оператора
Період редагування
з 15.07.2026 9:53 до 17.07.2026 18:00
Період запитань
з 15.07.2026 9:53 до 22.07.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 15.07.2026 9:53 до 22.07.2026 20:00
  • з 15.07.2026 9:53 до 22.07.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 23.07.2026 12:05 Очікується
    Аукціон
Ілюстрації
Опис аукціону
Машиномісце (13,4 кв.м) м. Київ, вул. Здановської Юлії (колишня - Ломоносова), будинок 75-А, гараж 62
Лоти виставляються 1 Лот виставляється вперше
Номер лота 35
Тип процедури Продаж непрацюючих кредитів державних банків (англійський аукціон)
Мінімальна кількість учасників 1
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта
зв’язок з учасниками електронних торгів (аукціону) телефон: Гаркуша Станіслав Іванович, начальник відділу супроводження операцій з майном боржників управління реструктуризації та супроводження операцій з майном боржників департаменту реструктуризації заборгованості та стягнення, кабінет 41, телефон: (044) 537-46-47; моб. тел.: (067) 403-36-25; електрона пошта: [email protected]. та/або Харций Максим Вікторович, заступник начальника управління реструктуризації та супроводження операцій з майном боржників департаменту реструктуризації заборгованості та стягнення, кабінет 41, телефон: (044) 249-23-11; моб. тел.: (067) 144-92-47; електрона пошта: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів
Банк має право відмовитися від укладення договору купівлі - продажу за результатами електронного аукціону у таких випадках: • наявності відомостей негативного характеру стосовно переможця електронного аукціону, його зв’язку з особами, пов’язаними з державою - агресором, застосування щодо нього санкцій, передбачених ст. 4 Закону України «Про санкції», наявності обставин, що ставлять під сумнів можливість виконання ним умов договору купівлі-продажу; • наявності конфлікту інтересів та / або судових справ проти Банку у переможця електронного аукціону або його пов’язаних осіб чи кінцевого бенефіціарного власника; • у випадках, передбачених Законами України «Про банки і банківську діяльність», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»; • невідповідність переможця електронного аукціону вимогам, визначеним внутрішніми нормативними документами Банку, зокрема щодо непов’язаності з державою - агресором / Республікою Білорусь тощо; • недосягнення згоди з інших істотних умов договору купівлі – продажу, не передбачених умовами проведення електронного аукціону. Вимоги до учасників та переможців електронних торгів (аукціону): неналежність до таких осіб: • осіб, пов’язаних з провадженням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції, що визнаються Україною, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України; • осіб, щодо яких застосовано спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України «Про санкції» або щодо яких застосовані міжнародні санкції OFAC, ЄС, ООН ; • осіб, пов’язаних з державою - агресором / Республікою Білорусь . Для підтвердження неналежності переможця електронних торгів (аукціону) до осіб, пов’язаних з державою - агресором / Республікою Білорусь, безпосередньо перед підписанням протоколу електронних торгів (аукціону) він подає Банку заповнений та підписаний відповідний опитувальник щодо уточнення інформації стосовно зв’язків із державою - агресором / Республікою Білорусь, форма якого додається до цього Оголошення. До укладання (підписання) з Банками договору купівлі-продажу Лота Переможець торгів зобов’язаний надати Банку повний пакет документів для укладання договору купівлі продажу, який передбачено Додатком № 3 цього Оголошення.
Додаткові відомості
- зарахування сплаченої переможцем електронного аукціону ціни продажу Лоту в розмірі, зазначеному у протоколі електронного аукціону, в рахунок сплати ціни за договором купівлі-продажу у день його укладення та нотаріального посвідчення; - перехід права власності на Лот до покупця відбувається після зарахування сплаченої ціни продажу Лоту в рахунок сплати ціни за договором купівлі-продажу та здійснення після цього державної реєстрації права власності; - передавання Лоту покупцю здійснюється протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту зарахування сплаченої ціни продажу Лоту в рахунок сплати ціни за договором купівлі-продажу шляхом підписання уповноваженими представниками сторін акта приймання-передачі; - сплата покупцем збору на обов’язкове державне пенсійне страхування; - здійснення покупцем всіх витрат, пов’язаних з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу, а також витрат пов’язаних з нотаріальними діями по зняттю заборони та арештів; - ризики щодо випадкового знищення або пошкодження Лоту переходять до покупця з моменту здійснення державної реєстрації права власності на Лот відповідно до законодавства України; - договір купівлі - продажу Лоту посвідчується приватним нотаріусом за місцезнаходженням Банку (м. Київ); - у разі порушення покупцем обов’язку щодо сплати повної вартості Лоту відповідно до умов договору купівлі - продажу останній автоматично втрачає чинність без необхідності укладення договору про його припинення (розірвання).
Актив
Машиномісце, загальною площею 13,4 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Київ, вул. Здановської Юлії (колишня – Ломоносова), будинок 75-А, гараж 62
04000000-8
Нерухоме майно
1,0
лот
LO
Інформація щодо реєстрації
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
31306225
18.04.2019
9:32
Технічні характеристики, нерухомість
-
13,4
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Чи приєднаний об'єкт до електромережі
Водозабезпечення присутнє
Каналізація присутня
Газифікація присутня
Централізоване опалення присутнє
Автономне опалення присутнє
Лічильник опалення присутній
Вентиляція присутня
Кондиціонування присутнє
Телефонізація присутня
Телебачення присутнє
Інтернет присутній
Ліфт присутній
Пожежна сигналізація присутня
Місцезнаходження
Україна
Київ
03189
Київ
3200000000
grky, вулиця Юлії Здановської
50.3856206629
30.472472012
Всі документи аукціону та пов'язані додатки
Кваліфікаційні вимоги
arrow-down
Кваліфікаційні вимоги
arrow-down
Кваліфікаційні вимоги
arrow-down
Кваліфікаційні вимоги
arrow-down
Фото.png
15.07.2026 9:53
Ілюстрації
arrow-down
Контакти
Контактна особа
Гаркуша Станіслав
+380445374647
http://www.oschadbank.ua/ua/
Організація
00032129
ЄДРПОУ
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ"
01001
Україна
Київ
м. Київ
ВУЛИЦЯ ГОСПІТАЛЬНА, будинок 12-Г
None
Прийняття заяв на участь
Стартова ціна лота
644 333.33 грн.
Дата та час аукціону
23.07.2026 12:05
Період прийому пропозицій
до 22.07.2026 20:00
Стартова ціна лота
644 333.33 грн.
Дата та час аукціону
23.07.2026 12:05
Період прийому пропозицій
до 22.07.2026 20:00