Аукціони з концесії на Прозоро.Продажі – взяти участь на майданчику УУБ

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Згідно з положеннями закону №155-ІХ, в Україні договори концесії на Прозорро.Продажі укладатимуться, доки урядом не буде створена для цього окрема електронна торгова система. Та чи є така потреба, якщо ми вже маємо дієвий інструмент для проведення торгових операцій будь-якої тематики та рівня складності?

Концесія на Prozorro.Sale – основні поняття, види майна, що здаються в оренду за концесійним договором

Концесію варто розглядати як абсолютно новаторський підхід до оренди державного та комунального майна. Він передбачає встановлення партнерських стосунків між державою та приватними інвесторами. Під час передачі певних активів в концесію через Прозоро.Продажі, останні зобов’язуються забезпечити ефективне управління цими об’єктами, водночас приймаючи усі підприємницькі ризики пов’язані з одержанням або втратою прибутку. Говорячи простою мовою, великі бізнес-компанії отримують право проводити реконструкцію, капітальний ремонт, вдосконалення, реставрацію наявного майна, будувати нові споруди, ефективно використовувати орендовані активи, водночас надаючи усі суспільно необхідні послуги. Здавати в концесію на Прозорро.Продажі можна земельні ділянки, автомагістралі, морські порти, залізничні вокзали, аеропорти, родовища корисних копалин, лікарні, інші об’єкти соціальної інфраструктури. Для чого це потрібно? Держава не завжди має змогу підтримувати подібну власність в належному стані. Водночас приватні інвестори можуть не лише забезпечити необхідний догляд, а й значно покращити ввірені їм підприємства. У результаті виграє все населення, бо таким чином отримає набагато якісніші послуги. Першими об’єктами, по яких було підписано концесійні договори, стали морські порти «Херсон» і «Ольвія». Вони стали ключовими елементами в процесі розвитку усієї судноплавної галузі. Передаючи у концесію через Prozorro.Sale аналогічні активи, влада одночасно знаходить інвесторів і вирішує питання ремонту, реконструкції чи технічної модернізації.

Договори концесії на Прозорро.Продажі – укласти на майданчику Української універсальної біржі

Варто наголосити, що концесія – це довготермінова оренда строком від 5 до 50 років. Звісно, перш ніж передати у користування стратегічно важливе для країни майно, потрібно впевнитися у надійності інвестора. Та це не єдина проблема, яка хвилює суспільство. Адже, враховуючи високий рівень корупції в Україні, кожного турбують питання чесності та прозорості таких договорів. Вирішити цю проблему нескладно. Обираючи об’єкти для концесії на Прозоро.Продажі, і потенційний інвестор (концесіонер), і звичайні громадяни можуть бути впевнені у законності процедури. Це надійний механізм електронних аукціонів, що вже п’ять років допомагає вигідно здавати в оренду державне майно. Інформація щодо учасників торгів та підписаного договору публікується у відкритому доступі, тож перевірити її достовірність можуть усі бажаючі. Більше інформації про прозорі онлайн-торги ви можете дізнатися у консультантів майданчика sale.uub.com.ua - + 38 (044) 221-32-33. Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook, Telegram-бот та оперативно дізнавайтеся про новини, які стосуються концесії державного майна на Прозоро.Продажі.