Як вигідно продавати арештоване майно на електронних майданчиках

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Сьогодні аукціони, в яких можна брати участь через спеціалізовані електронні майданчики, користуються шаленою популярністю, а, отже, все більше учасників з різних галузей економіки звертаються до них з метою прискорити продажі та отримати максимальний прибуток. Саме тому продаж арештованого майна виконавцями судових рішень – наступний етап розвитку системи Прозорро.Продажі.

Як має працювати система електронних торгів арештованим майном?

В перспективі проведення аукціонів з реалізації арештованих активів через державне підприємство «Прозорро.Продажі» матиме безліч переваг. Так, завдяки перенесенню торгів в глобальну мережу Інтернет, учасники та громадські спостерігачі зможуть отримати доступ до продажу арештованого майна у будь-який час та з будь-якої точки світу. Сьогодні робота системи електронних торгів арештованим майном має безліч складнощів та специфічних нюансів – саме тому краще довірити цю справу професіоналам. Загальнодоступна онлайн-платформа Prozorro.Sale дозволяє оптимізувати всю діяльність з продажу активів, що перебувають під арештом – це пришвидшить погашення заборгованостей перед банками та іншими кредиторами. Підключені до системи майданчики мають великий досвід реалізації різноманітного майна - як державного, так і приватного. Наприклад, ТОВ «Українська універсальна біржа» успішно працює на ринку з 1997 р. З 2016 р. вона є акредитованим майданчиком системи Прозорро.Продажі - за цей час послугами УУБ скористалися сотні користувачів.

Реалізація арештованих активів через Прозорро.Продажі

Результатом продажу арештованого майна стає виручка, за рахунок якої покриваються борги кредиторів. Але у разі реалізації заблокованих активів існуючими на сьогодні способами їх вартість опускається значно нижче ринкової, від чого в першу чергу страждає сам боржник. Виставлення арештованого майна на продаж через систему Прозорро.Продажі дозволить учасникам конкурувати, а банкам – швидко збувати лоти за найвигіднішою ціною. Наразі дізнатися весь перелік виставлених на продаж об’єктів користувачі можуть в спеціальному реєстрі арештованого та конфіскованого майна України.

Як продати чи купити арештоване майно на електронному майданчику ТОВ УУБ

Сьогодні ДП «Прозорро.Продажі» має повністю підготовлену, сучасно оснащену платформу для організації електронних аукціонів. Інноваційний підхід до проведення торгів в режимі онлайн робить систему привабливою для безлічі представників великого, малого та середнього бізнесу. Щодня через офіційні майданчики, підключені до Prozorro.Sale, в аукціонах беруть участь тисячі юридичних та фізичних осіб, а сумарна вартість укладених контрактів сягає десятків мільйонів гривень. Велика популярність продажу рухомого і нерухомого майна через систему Прозорро.Продажі дозволяє швидко залучати покупців – таким чином арештовані активи не «припадають пилом», а приносять кошти банкам. Найновіші програмні розробки, що використовуються платформою, викликають зацікавленість іноземних партнерів – два роки тому проект Прозорро.Продажі переміг на міжнародному конкурсі антикорупційних стартапів. З 2016 року ТОВ «Українська універсальна біржа» співпрацює з публічною системою електронних торгів Прозорро.Продажі. Завдяки впровадженим новаціям будь-які об’єкти, що перебувають під арештом, через майданчик sale.uub.com.ua будуть реалізовуватися максимально швидко, прозоро та ефективно. У разі продажу об’єктів на Прозорро.Продажі, побачити повний список виставлених на продаж активів потенційні учасники зможуть в загальному реєстрі арештованого майна. Всі торги, що відкриваються на платформі Prozorro.Sale, автоматично стають доступними користувачам, що зареєструвалися на офіційному майданчику ТОВ УУБ. В особистому кабінеті ви можете спостерігати за проведенням аукціону, робити ставки та перемагати у торгах. Унікальний підхід до організації продажу арештованого майна через sale.uub.com.ua дозволить уникнути тіньових схем та незаконної корупційної діяльності під час проведення аукціону: до завершення торгів замовники не контактують з учасниками, а подані документи перевіряються вже після обрання переможця.

Взяти участь в торгах з продажу арештованого майна через електронний майданчик sale.uub.com.ua

Аукціони, що проходять на платформі ТОВ УУБ, мають низку очевидних переваг:
  • необмежений доступ до нових лотів;
  • своєчасне інформування про продаж цікавих об’єктів;
  • кваліфіковану підтримку персонального менеджера;
  • зручний інтерфейс сайту, цілодобовий доступ до особистого кабінету;
  • швидкий пошук актуальних аукціонів за цілим рядом параметрів – місце, тип майна за класифікацією CAV та CPV, назва замовника, дата проведення аукціону.
Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів.

title__
message_time__
m_text__