Вигідні лоти в комерційних електронних торгах Прозорро

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Комерційні торги виступають окремим і дуже перспективним напрямком діяльності ДП «Прозорро.Продажі». Налагоджена система публічних аукціонів дозволяє швидко та абсолютно відкрито продавати чи здавати в оренду майно не тільки державних, а й приватних підприємств.

Що таке комерційні торги на Прозорро.Продажі

Комерційні електронні торги організовуються для продажу рухомого чи нерухомого майна, будинків, земельних ділянок, виробничого устаткування, виконання робіт та надання послуг звичайним громадянам чи приватним підприємствам незалежно від форми власності. Ключова відмінність комерційних аукціонів ДП «Прозорро.Продажі» - власниками лотів тут виступають виключно приватні компанії. Організація продажів через Prozorro.Sale гарантує чітко налагоджений та повністю прозорий механізм проведення аукціону. Будь-яке підприємство може виставити на відкритих комерційних торгах свої активи і бути впевненим, що їх реалізують за найвигіднішою ціною. Конкурують за виставлений лот як фізичні особи, так і приватні компанії, що заздалегідь зареєструвалися на офіційних електронних майданчиках, сплатили всі внески та надали необхідну документацію, причому більша кількість учасників комерційних торгів напряму впливає на встановлення оптимальної ринкової ціни.

Як взяти участь в електронних торгах комерційних організацій

Прозоро.Продажі – відносно новий, але надзвичайно успішний проект, що має безліч прихильників як в державному секторі економіки, так і серед представників приватного бізнесу. Комерційні торги– це реальна можливість розширити власну справу, не витрачаючи зайві кошти на рекламу та залучення нової аудиторії, бо за вас це вже зробив наш електронний майданчик. Замовник отримує реальну вигоду, адже під час комерційних торгів початкова вартість лоту може зрости в декілька разів, до того ж, це додатковий стимул для компанії провести інвентаризацію і не тільки позбутися непотрібного майна, а й отримати від цього додатковий прибуток. ТОВ «Українська універсальна біржа» від самого початку працює з платформою Prozorro.Sale – на сайті sale.uub.com.ua наші клієнти беруть участь та перемагають у комерційних торгах приватних компаній, укладаючи вигідні контракти на десятки мільйонів гривень. В одному місці тут зібрані сотні цікавих лотів: ви не витрачаєте час на пошук потрібних оголошень, а всього в декілька кліків мишкою станете щасливим власником необхідних товарів чи послуг. Взяти участь в комерційних торгах може будь-яка організація чи фізична особа-підприємець – для цього потрібно лише виконати кілька простих кроків:
  1. зареєструватися на майданчику УУБ, що офіційно підключений до Прозорро.Продажі;
  2. скориставшись зручною формою пошуку, знайти в розділі «Комерційні торги» цікаві лоти – при бажанні їх можна відсортувати за регіоном, назвою організації-замовника, розміром бюджету чи статусом аукціону;
  3. сплатити гарантійний внесок та подати заявку на обраний лот.
Ключова відмінність комерційних торгів на Prozorro.Sale полягає в повній анонімності – компанія, що виставила на продаж майно чи послуги, не знає імен учасників, відповідно, замовник не може обрати «свого» кандидата чи вимагати відкат за перемогу в комерційних торгах. Саме це робить всі аукціони Прозорро.Продажі на 100% чесними та відкритими, причому всі користувачі беруть в них участь на правах рівної конкуренції. Лише після завершення подачі пропозицій в комерційних електронних торгах Прозорро.Продажі замовнику відкриваються зроблені ставки і кожен учасник може поступово збільшувати початкову вартість лота.

Комерційні електронні аукціони на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа»

Весь час роботи з онлайн-платформою «Прозорро.Продажі» спеціалісти УУБ тісно спілкуються з представниками бізнесу – це дозволяє нам при проведенні комерційних торгів максимально підлаштовуватися під потреби клієнтів. Від залучення в Prozorro.Sale приватних компаній виграють всі сторони – на ринку створюється додаткова пропозиція, бізнес отримує нові перспективи, а покупці можуть придбати дійсно ексклюзивні лоти за привабливою ціною. До того ж, відкриті комерційні електронні торги дозволяють приватним підприємствам «вийти з тіні», працювати чесно і відкрито. Беручи участь в аукціонах, клієнти ТОВ «Української універсальної біржі» отримують безліч переваг:
  • швидкий пошук цікавих пропозицій;
  • цілодобовий доступ до електронного майданчика;
  • постійне інформування про проведення нових комерційних торгів;
  • велика база навчальних матеріалів, що постійно оновлюється;
  • зручний доступ до аукціонів у будь-який час і з будь-якої точки планети;
  • послуги персонального консультанта.
Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів!

title__
message_time__
m_text__