Продаж дозволів на промисловий вилов риби в Україні на майданчику УУБ

Пошук аукціону
Кількість аукціонів за вашим запитом: 2
BSE001-UA-20241017-55011
Промисел - Право використання водних біоресурсів пониззя річки Дністер та Дністровський лиман PRD3MACRO2024
Право спеціального використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) в розрізі видів: Оселедець чорноморський Alosa immaculata - 4,880 т, Лящ Abramis brama - 19,138 т,
282 579.48 грн.
Очікується опублікування протоколу
Замовник
ДЕРЖРИБАГЕНТСТВО
BSE001-UA-20241017-51707
Промисел - Право використання водних біоресурсів пониззя річки Дністер та Дністровський лиман PRD4MACRO2024
Право спеціального використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) в розрізі видів: Оселедець чорноморський Alosa immaculata - 4,888 т, Лящ Abramis brama - 19,142 т,
282 718.21 грн.
Очікується опублікування протоколу
Замовник
ДЕРЖРИБАГЕНТСТВО
objectID__
title__
description__
value__ currency__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
Старт аукціону: auction_date__
Замовник
procuringEntity__
У лютому 2023 року Державне агентство меліорації і рибного господарства почало оголошувати на Прозорро.Продажі торги з реалізації дозволів на промисловий вилов риби в Україні у промислових масштабах. На майданчику Української універсальної біржі усі охочі можуть придбати спеціальне право на використання водних біоресурсів, якими розпоряджається держава. Аукціони проходять на підвищення ціни.

Продаж дозволів на промисловий вилов риби в Україні на онлайн-торгах Прозорро.Продажі

Тепер в електронній системі Prozorro.Sale приватні підприємці мають можливість швидко та за прийнятною для них ціною купити дозвіл на промисловий вилов риби в Україні у таких водосховищах:
  • Київське (р. Дніпро);
  • Канівське (р. Дніпро);
  • Кременчуцьке (р. Дніпро);
  • Кам’янське (р. Дніпро);
  • ніпровське (р. Дніпро);
  • Дністровське (р. Дністер).
Найбільшим серед них є Кременчуцьке водосховище (або Кременчуцьке море). Маючи площу 2 250 кв. км, воно входить до п’ятірки найбільших водосховищ, розташованих на Дніпрі. Територіально займає площу одразу у трьох областях – Полтавській, Черкаській і Кіровоградській. У Кременчуцькому водосховищі розводять до пів сотні видів риби, серед яких короп, судак, лящ, тюлька, плітка, синець. Детальніший перелік зазначається в описі кожного лота. Також тут ви знайдете точні обсяги відносно кожного виду риби, раків (вказується в тонах), допустиму кількість суден, які можуть працювати під час вилову риби у промислових масштабах, технічні вимоги до необхідного інвентаря (сіток, неводів, ятерів). Окрім цього, на акредитованому майданчику sale.uub.com.ua ви також можете купити дозвіл на промисловий вилов риби в Україні на конкретних локаціях. Наприклад, на торгах Прозорро.Продажі Держрибагентство надає можливість усім бажаючим придбати право на використання водних біоресурсів на річці Дніпро у межах Чернігівської обл., на річці Дунай, у пониззі річки Дністер або Дністровському лимані.

Купити право на промисловий вилов риби на майданчику Української універсальної біржі

За інформацією Державного агентства меліорації і рибного господарства у перші дні запуску нового напрямку у системі Prozorro.Sale було оголошено 100 аукціонів з продажу прав на використання водних біоресурсів у різних рибогосподарських водних об’єктах (або їх частинах). Найбільшу кількість лотів виставили на Кременчуцькому (17), Кам’янському і Київському водосховищах (по 10). На чотирнадцяти аукціонах представники бізнесу змагалися за можливість легально виловлювати рибу у Дніпровському і Канівському водосховищах (6 і 8 онлайн торгів відповідно). Окрім цього, на 35 торгах учасникам пропонували купити право на укладення договору на використання водних ресурсів на річках Дунай (14) і Дністер (9), а також у Дніпровсько-Бузькій гирловій системі (12). Долучитися до електронних аукціонів з продажу прав на промисловий вилов риби в Україні ви зможете, пройшовши швидку процедуру реєстрації на майданчику УУБ. Отримуйте лише потрібні для вас сповіщення про нові торги на електронну пошту або у зручному чат-боті Telegram. Бажаємо успіху!