Оренда вагонів «Укрзалізниці» через систему Прозорро.Продажі

Пошук аукціону
Кількість аукціонів за вашим запитом: 0
objectID__
title__
description__
value__ currency__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
Старт аукціону: auction_date__
Замовник
procuringEntity__
Оренда вагонів «Укрзалізниці» здійснюється через електронні аукціони в системі Прозорро.Продажі.. Для учасника - це найбільш зручний спосіб отримати у тимчасове використання вагони або цілий потяг для перевезення вантажів. Ніяких ризиків, посередників чи додаткових витрат. На порталі ТОВ “Українська універсальна біржа” можна обрати лот з конкретним полігоном навантаження (вказана станція «Укрзалізниці») та датою подання вагону або без подібних обмежень (дата і станція визначається замовником). Участь у торгах приймають підприємства будь-якої форми власності. Критерії вибору переможця – 100% оплата вартості оренди.

Оренда вантажних вагонів: типи, які виставляються через систему Прозоро.Продажі

Опубліковані «Укрзалізницею» аукціони на Прозорро.Продажі також будуть доступні і на офіційному порталі sale.uub.com.ua та всіх акредитованих майданчиках, підключених до єдиної бази даних. Переглядати інформацію про торги та брати в них участь може будь-який користувач. Процедура аукціону прозора, кожний раунд бачить учасник і бажаючий спостерігач – таким чином повністю виключена нечесна конкуренція. На порталі ТОВ “Українська універсальна біржа” виставляються:
 • Напіввагони – рухомий склад без даху, який використовується для перевезення вантажів, не потребуючих захисту від дощу, снігу, вітру (наприклад, вугілля, деревина). Один напіввагон вміщує 69 - 71 тону вантажу. «Укрзалізниця» пропонує люкові напіввагони – для розвантаження в підлозі є спеціальний люк; суцільні (глуходонні) – на таких вагонах перевозяться сипучі вантажі, розвантажуються на перекидувачах.
 • Хопер-зерновози – вагони-бункери, які транспортують зернові культури: пшеницю, гречку тощо. Для таких цілей «Укрзалізниця» пропонує оренду закритих зерновозів. Привезена продукція відвантажується через люки.
 • Хопер-цементовози – такі ж закриті вагони бункерного типу для перевезення цементу. На сайті sale.uub.com.ua можна взяти у тимчасове користування від 1 до 50 хоперів, або рухомий склад з 94 вагонів.
 • Вагони-обкатишовози – хопери з термостійкою обшивкою кузова. На такому транспорті перевозять металеві окатиші і агломерат, температурою до 700 °С.
 • Мінераловози та хопери-мінераловози – вагони, призначені для транспортування гранульованих і порошкоподібних мінеральних добрив. Щоб знайти тендер на оренду таких залізничних вагонів, використовуйте зручні фільтри на сайті. Знадобиться допомога – до ваших послуг кваліфіковані консультанти.
 • Автомобілевози – вагон спеціального призначення для транспортування авто. На порталі можна знайти автомобілевози закритого типу або платформи, одно- та двоярусні.
 • Криті вагони – вантажний кузов, закритий з усіх боків. Оренда критих вагонів допоможе захистити вантаж від дії атмосферних опадів, грабунку, механічного пошкодження. Серед представлених лотів є універсальні вагони для штучних чи тарно-упакованих вантажів, а також спеціальні для перевезення худоби, птиці, паперу та іншого.
 • Вагони-зерновози – транспорт закритого типу з гравітаційною вигрузкою. На порталі ТОВ “Українська універсальна біржа” можна взяти в оренду вагони зерновози об’ємом 108 м3, 110 м3, 120 м3. Середня вантажопідйомність 72 т. Підходять для перевезення будь-яких зернових культур: від ячменю до кукурудзи, сої, насіння льону, борошна.
Сьогодні торги з оренди вагонів проходять через електронну систему Прозорро.Продажі. Величезну кількість лотів з вищезгаданим майном ви можете знайти на будь-якій акредитованій платформі Prozorro.Sale.

Чому для оренди залізничних вагонів слід обрати майданчик sale.uub.com.ua?

ТОВ “Українська універсальна біржа” – офіційний майданчик системи Прозоро.Продажі. Користувачі, які вирішили взяти участь в аукціоні на оренду вагонів «Укрзалізниці» через нашу платформу зможуть:
 • зекономити свій час на пошук підходящого перевізника вантажу;
 • укласти договір з «Укрзалізницею» онлайн, без відвідування офісу підприємства;
 • переглядати лише цікаві пропозиції, налаштувавши фільтри по бюджету, регіону.
Співробітництво з нашим порталом – гарантія відсутності ризиків і небезпек. Внесок, який сплачує учасник аукціону, повертається йому відразу ж після завершення торгів, якщо він програв, а якщо виграв - то сума до сплати зменшується на суму внеску. Переконайтесь, як швидко та просто орендувати вагони «Укрзалізниці» з сайтом sale.uub.com.ua. Виникнуть питання – дзвоніть нашій службі підтримки за телефоном + 38 (044) 332-20-33. Підписуйтеся на наш Telegram-бот та першими отримуйте сповіщення про появу нових аукціонів.