Право вимоги за кредитами

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
ТОВ “Українська універсальна біржа” – офіційний майданчик, акредитований у системі Прозорро.Продажі. Надаємо послуги у сфері купівлі-продажу державного та комунального майна, у тому числі – в реалізації активів неплатоспроможних банків. Згідно з чинним законодавством України, відступлення права вимоги за кредитним договором фізичної або юридичної особи відбувається за допомогою електронних торгів Prozorro.Sale. Купувати зазначені лоти можна тільки на акредитованих ФГВФО майданчиках системи онлайн-аукціонів. ТОВ “Українська універсальна біржа” працює з 1997 року і має договір із ДП «Прозорро.Продажі» та ФГВФО про підключення до Центральної бази даних. Тому на сайті sale.uub.com.ua публікуються всі пропозиції ліквідованих банків по праву вимоги за кредитним договором.

Особливості продажу права вимоги за кредитним договором

Надаємо актуальну інформацію щодо вищезгаданих торгів для користувачівнашої платформи:
 • викупити право вимоги за договором між кредитором і позичальником може юридична або фізична особа;
 • кредитну заборгованість забороняється викуповувати боржнику, його поручителю та банку, що ліквідується;
 • відступлення права вимоги за кредитом – це процедура, яка передбачає заміну кредитора.
Модель проведення торгів – голландський аукціон, коли початкова ціна покроково знижується. Стандартна кількість кроків етапу зниження стартової вартості – 80.

Як викупити право вимоги за кредитом?

Вам необхідно зареєструватися на акредитованому майданчику ТОВ “Українська універсальна біржа”. Після цього Ви зможете брати участь в електронному аукціоні. Відступлення права вимоги за кредитним договором на користь іншої фізичної або юридичної особи відбувається за наступним алгоритмом:
 1. Вибрати потрібний лот зі списку пропозицій у відповідному розділі.
 2. Детально вивчити інформацію, звертаючи увагу на ціну продажу, розмір внеску, список активів.
 3. Подати заявку на участь в онлайн-аукціоні і сплатити гарантійний внесок (від 5 %).
 4. Під час проведення торгів мати доступ в Інтернет, робити ставки протягом усіх раундів аукціону.
 5. Дочекатися оголошення результатів торгів. Переможець повинен підписати протокол і договір із продавцем, повністю оплатити вартість лота.
На офіційному майданчику sale.uub.com.ua можна придбати: дебіторську заборгованість за товари, роботи, послуги; майнові права за кредитним договором; кредитний портфель, що складається з прав вимоги за кількома угодами. Є кредити із забезпеченням (рухомим і нерухомим майном, порукою) та без нього.

Переваги сервісу sale.uub.com.ua при купівлі-продажу права вимоги за кредитом

Для користувачів офіційного майданчика ТОВ “Українська універсальна біржа” передбачено:
 • викуп права вимоги за кредитом відбувається без посередників – в аукціоні бере участь замовник та бажаючі стати власниками активів банку;
 • надання юридичних та технологічних консультацій – з питань, пов'язаних із роботою платформи, участю в аукціонах;
 • інформування про нові аукціони в системі Prozorro.Sale – за допомогою e-mail розсилки всім, хто підписаний на нашу розсилку.
Стати користувачем офіційного майданчика sale.uub.com.ua можна вже зараз. Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів. Бажаємо вдалих торгів!

title__
message_time__
m_text__