Цікаві лоти від ПАТ «Аграрний фонд» на майданчику Прозорро.Продажі

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Засноване у 2013 р. публічне акціонерне товариство «Аграрний фонд» - одна з найприбутковіших компаній агропромислового комплексу України. По суті вона належить державі, а її офіційним власником виступає Міністерство аграрної політики та продовольства.

Чому аукціони Аграрного фонду України краще проводити через Прозорро.Продажі?

Підприємство виконує ряд важливих завдань:
 • забезпечує сприятливі умови для розвитку сільськогосподарської галузі країни;
 • підтримує безперебійне функціонування ринку сільськогосподарських товарів;
 • впроваджує політику держави щодо регулювання цін;
 • лобіює інтереси вітчизняних аграріїв;
 • отримує прибуток від здійснення господарської діяльності, дозволеної законодавством;
 • реалізує політику продовольчої безпеки населення України.
«Аграрний фонд» - це велика компанія, комерційну діяльність якої можна розділити на декілька напрямків:
 • виготовлення та реалізація борошна вищого ґатунку;
 • реалізація мінеральних добрив.
У 2018 р. розмір чистого прибутку, одержаного підприємством, склав 147 млн. грн., тоді ж компанія зайняла 8 місце в рейтингу найбільших експортерів муки. Щорічно шляхом укладення форвардних контрактів «Аграрний фонд» закуповує до 1 млн. тонн зернових. В той же час підприємство реалізує борошно вищого ґатунку – з 2015 р. його продукція успішно продається в найбільших торгових мережах країни. Оновлення продовольчих запасів, що зберігаються в сховищах Аграрного фонду України, проходить за певним графіком – в цей час частина продукції списується та підлягає подальшій реалізації. На жаль в нашій країні будь-яка діяльність, що стосується продажу державного майна у великих обсягах, нерозривно пов’язана з різноманітними утисканнями та корупцією. Запобігти спекуляціям та зловживанням чиновників під час реалізації списаних резервів ПАТ «Аграрний фонд» допоможе проведення аукціонів через повністю автоматизовану систему Prozorro.Sale.

Особливості торгів ПАТ «Аграрний фонд» на електронному майданчику sale.uub.com.ua

На спеціалізовану бюджетну установу покладені надважливі функції з підтримки балансу на ринку сільськогосподарських товарів, забезпечення населення країни продовольством в повному обсязі, попередження неконтрольованого зростання цін та багато іншого. За рік свого існування ДП «Прозорро.Продажі» відмінно зарекомендувало себе в якості доступного, прогресивного та повністю публічного механізму реалізації як державного, так і приватного майна. В майбутньому при оголошенні публічних торгів резервами Аграрного фонду України взяти участь у них можна буде через офіційний майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа». УУБ працює на ринку з 1997 р. – за цей час компанія здобула колосальний досвід проведення біржових операцій. Співпрацюючи з майданчиком sale.uub.com.ua, клієнти отримують безліч переваг:
 • високий рівень довіри – ТОВ УУБ входить до ТОП-10 електронних майданчиків з бездоганною репутацією;
 • ефективна та компетентна служба підтримки – персональний менеджер відповість на будь-які питання, пов’язані з роботою майданчика чи участю в аукціонах Прозорро.Продажі;
 • швидка реєстрація – брати участь в торгах легко завдяки зручному оформленню сайта.
Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів.

title__
message_time__
m_text__