Продаж металобрухту на Прозоро.Sale

Пошук аукціону
objectID__
title__
description__
value__ currency__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
Старт аукціону: auction_date__
Замовник
procuringEntity__
Металевий брухт – це вторинна сировина, ресурс, який можна використовувати повторно. Після переробки, металобрухт стає повноцінним замінником природної сировини. Цей товар потребують різні галузі української промисловості. Вигідно купити/продати металобрухт можна на офіційному майданчику Prozorro.Sale – “Українська універсальна біржа”. На нашій платформі зібрані пропозиції з усієї України.

Різновиди металобрухту в системі Прозорро.Продажі

Продати або купити на електронному аукціоні можна лом чорних і кольорових металів. До складу чормета входить залізний, чавунний і нержавіючий лом. Кольормет представлений відходами: алюмінію, міді, магнію, титану, свинцю, редкометального і напівпровідникового брухту. На акредитованому майданчику Прозоро.Продажі sale.uub.com.ua виставляють чорний та кольоровий металобрухт:
 • у складі великогабаритного обладнання;
 • відходи чавунних виробів;
 • сталева стружка та інші відходи промислового виробництва;
 • залишки металевих частин транспортних засобів;
 • після списання запасних частин і техніки;
 • труби, мідні дроти, вентилі та багато іншого.
Металобрухт в системі Прозорро.Продажі виставляють державні та комунальні підприємства. Серед замовників є найбільший власник металевих відходів в Україні – АТ «Укрзалізниця» (запаси якого в держкомпанії оцінюють на рівні 400-450 тисяч тонн) та інші компанії.

Що потрібно врахувати при покупці металобрухту в Прозоро.Продажі

Рекомендуємо учасникам аукціону звернути увагу на:
 • вартість металевого брухту – залежить від стану та класифікації матеріалу, обсягу партії;
 • «чистоту» сировини – в описі лота зазначений рівень засміченості металобрухту (наявності неметалічних частинок);
 • терміни вивезення брухту, а також обговорити з замовником послуги з навантаження, сортування, різання, перевезення товару (додаткові послуги – це «плюс» до остаточної ціни лота).
Аукціони проходять на підвищення стартової вартості. Розмір мінімального кроку – від 1% вартості лота.

Що потрібно знати учасникам аукціону з продажу металобрухту на Prozorro.Sale

До відома користувачів:
 1. Лоти виставляються тільки на акредитованих майданчиках системи Prozorro.Sale. ТОВ “Українська універсальна біржа” пройшла акредитацію і має договір з ДП «Прозорро.Продажі» про підключення до ЦБД.
 2. На офіційному майданчику Прозорро.Продажі можуть реєструватися для участі в аукціоні фізичні або юридичні особи.
 3. На торгах з продажу металобрухту учасникам надається посилання на модуль аукціону, який знаходиться в Центральній базі даних на Прозоро.Продажі.
 4. Учасникам, які бажають взяти участь в аукціоні, потрібно сплатити реєстраційний та гарантійний внески. В системі передбачено повернення гарантійного внеску, якщо користувач програв в торгах.
Якщо потрібна допомога в подачі заявки на участь у торгах з продажу металобрухту державних та комунальних підприємств, звертайтеся до наших менеджерів. Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів.