Державне агентство резерву України приймає участь в Прозорро.Продажі

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Не всім відомо, для чого взагалі потрібен Держрезерв, але ця установа існує в країні ще з часів проголошення незалежності. Головним завданням підпорядкованого Міністерству економічного розвитку і торгівлі агентства є створення та зберігання так званого «стратегічного запасу» України на випадок непередбачуваних форс-мажорних ситуацій.

Фонди Державного резерву України та їх реалізація через Прозорро.Продажі

Наразі до складу Державного агентства резерву входять 37 підприємств, розташованих по всій території України, а саме:
  • хлібокомбінати та хлібні бази;
  • склади і холодильники;
  • нафтові комбінати;
  • Державний науково-дослідний комбінат.
На даний момент три з них знаходяться на окупованій території. Перелік товарно-матеріальних цінностей стратегічного значення, що зараз зберігаються на складах Держрезерву, нараховує 70 найменувань – це продукти харчування, промислові товари, нафтопродукти, сировина і т. п. До цього також варто додати 3 800 позицій, що входять до мобілізаційного резерву – і вся ця продукція постійно оновлюється, а старі запаси регулярно списуються та підлягають реалізації. Звичайно, обіг стратегічних запасів Державного резерву України завжди вабив топ-корупціонерів – саме тут розкрадання товарно-матеріальних цінностей відбувається у колосальних масштабах. Неодноразово збут продукції мобілізаційного резерву проходив за значно заниженими цінами, невиправдано зростала вартість замовлених робіт, фіксувалися великі недостачі. Враховуючи значну кількість задіяних у цій сфері корупційних схем, чиновники, причетні до роботи Держрезерву, кладуть в свої кишені мільйони гривень чистого прибутку. Докорінно змінити ситуацію допоможе проведення відкритих торгів з реалізації списаних запасів через електронну систему Прозорро.Продажі.

Продаж стратегічних ресурсів Держрезерву України через платформу Prozorro.Sale

Впроваджена у 2018 р., повністю автоматизована система Прозорро.Продажі швидко довела свою ефективність – якщо майно Держрезерву буде виставлено на публічних торгах, держава заощадить чималі кошти. До того ж, це дозволить реалізовувати списану продукцію за ринковими цінами, отже, товари, виставлені на продаж Держрезервом, приноситимуть країні додатковий прибуток – для прикладу, за весь час існування ДП «Прозорро.Продажі» вдалося отримати 18,6 млрд. грн. прибутку, причому в окремих випадках початкова ціна лота зростала майже на 20%. У разі запуску торгів товарно-матеріальними цінностями Держрезерву через Прозорро.Продажі, взяти в них участь зацікавлені користувачі зможуть на офіційному електронному майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа». Для цього достатньо пройти нескладну процедуру реєстрації, знайти цікаві лоти Держрезерву чи будь-якої іншої компанії та подати заявку на участь в аукціоні. ТОВ УУБ працює на ринку з 1997 р. – кваліфікований персонал супроводжує наших клієнтів з моменту подачі заявки до підписання договору з замовником. Надійна підтримка та професійні поради дозволять вам отримати бажані лоти за найвигіднішими цінами! Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових торгів.

title__
message_time__
m_text__