Аукціон з продажу необробленої деревини у Вінниці на майданчику УУБ

Прийняти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини у Вінниці ви можете на онлайн-майданчику Української універсальної біржі. У лютому Міністерство енергетики і захисту довкілля запустило експериментальний проект, поєднавши свої зусилля з ДП «Прозорро.Продажі». Відповідно до нової постанови Кабінету Міністрів «Про проведення електронних торгів з продажу необробленої деревини», найбільші партії заготовленої сировини продаватимуться на публічних аукціонах ProZorro.Sale.

Аукціон з продажу деревини у Вінниці проходить на Прозорро.Продажі

До цього часу реалізація лісу-кругляку у Вінниці та інших областях України відбувалася за прямими договорами, що створювало надто багато можливостей для корупції. Наприклад, керівники лісових господарств навмисно ігнорували публічні онлайн-аукціони. Домовляючись з покупцями «без посередників», вони отримували чималі хабарі. До того ж, громадськість не мала доступу до даних про обсяги і вартість проданої сировини. Як результат – держава щороку втрачала десятки мільйонів гривень.

У Вінниці продаж необробленої деревини на аукціоні ProZorro.Sale зробить ринок більш прозорим та допоможе уникнути корупційних зловживань. З його результатами зможуть ознайомитися усі бажаючі, адже інформація про кількість і вартість проданої деревини, а також переможця торгів завжди публікується на спеціальних онлайн-платформах на зразок Української універсальної біржі.

За новими правилами для аукціону з продажу необробленої деревини у Вінниці лоти на продаж готують лише ті лісгоспи, які протягом 2018 р. заробили більше 10 мільйонів гривень. На електронних аукціонах вони зобов’язуються реалізовувати щонайменше 25% від загального обсягу заготовленої деревини. Лот має формуватися з деревини одного сорту, мінімальний обсяг – 150 кубометрів, бюджет – від 200 000 грн.

Запроваджені у 2016 р. електронні аукціони Прозорро.Продажі стали одним з найуспішніших антикорупційних стартапів у світі. Завдяки ним сьогодні усі бажаючі можуть придбати різноманітні державні, комунальні і приватні активи за дуже вигідними цінами. Майно, яке раніше не використовувалося роками, тепер швидко знаходить нових власників, а виручені кошти регулярно поповнюють місцеві бюджети.

Майданчик sale.uub.com.ua запрошує на торги з реалізації лісу-кругляку у Вінниці

Завдяки прозорим торгам лісом, зареєструватися на які ви можете на акредитованому майданчику Української універсальної біржі, держбюджет країни за короткий час поповнився на 88 млн. грн. Долучитися до аукціону з продажу необробленої деревини у Вінниці легко. Достатньо виконати кілька простих кроків:

  1. Пройти процедуру реєстрації на майданчику sale.uub.com.ua.
  2. Ознайомитися зі списком представлених лотів.
  3. Увійти в особистий кабінет і подати заявку на участь.
  4. Завантажити усі необхідні документи.
  5. Сплатити грошовий внесок.
  6. Вчасно перейти за посиланням та зробити ставку.
  7. Перемогти!

Хочете першими дізнаватися про торги з продажу лісу-кругляку у Вінниці? Підписуйтеся на нашу Email-розсилку, сторінку у Facebook та Telegram-бот – отримуйте актуальну інформацію в режимі нон-стоп.