Торги необробленою деревиною у Чернігові на майданчику УУБ

Починаючи з 01 лютого 2020 року, виставляти великі лоти на аукціон з продажу необробленої деревини у Чернігові та інших регіонах України лісозаготівельники зобов’язані виключно через електронну систему Прозорро.Продажі. Нова ініціатива Міністерства енергетики і захисту довкілля має на меті забезпечити повну прозорість ринку лісових матеріалів, в тому числі – спростити контроль за їх обігом та цільовим використанням.

Переваги реалізації необробленої деревини на аукціоні Прозорро.Продажі у м. Чернігів

Відповідно до прийнятої урядом Постанови «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини», три місяці тому було запущено експериментальний проект. Згідно з ним майже весь ліс-кругляк у Чернігові, як і по всій країні, реалізується на електронних аукціонах ProZorro.Sale. Нововведення, які передбачають продаж лотів обсягом від 150 куб. м або вартістю більше 200 тисяч гривень на спеціальних майданчиках на зразок sale.uub.com.ua, покликані остаточно вивести ринок деревини з тіні. Разом із запровадженням електронного обліку заготовленої деревини та забороною суцільної вирубки Карпатських лісів, вони ще на крок наблизили Україну до вимог ЄС.

Ініціаторами проведення прозорого аукціону з продажу необробленої деревини у Чернігові, Житомирі, Києві та інших містах України також стали фахівці Прозорро.Продажі, Держлісагентство та експерти Офісу ефективного регулювання BRDO. Раніше частина заготовленого лісу-кругляку реалізовувалася за прямими договорами, які лишали безліч можливостей для створення корупційних схем. Так, вартість лісових матеріалів встановлювалася локально і могла свідомо занижуватися, за що керівники лісозаготівельних підприємств отримували чималі відкати. Використання електронного модуля ProZorro.Sale дозволить уникнути подібних зловживань, оскільки дані про кожен аукціон з продажу необробленої деревини у Чернігові публікуватимуться у відкритому доступі.

Вигідно купити ліс-кругляк у Чернігові на майданчику sale.uub.com.ua

Продаючи найрізноманітніше майно на прозорих аукціонах, за три роки держава отримала 24,7 млрд. грн. чистого прибутку. Чимало зусиль для цього доклали і фахівці електронного майданчика «Української універсальної біржі». Від самого початку існування системи Прозорро.Продажі ми робимо все для того, щоб учасники торгів отримували потрібні активи на максимально вигідних умовах.

Пройшовши нескладну процедуру реєстрації, ви отримаєте доступ до актуальних аукціонів з продажу необробленої деревини не лише у м. Чернігів, а й по всій Україні. Отримайте безкоштовну консультацію від наших менеджерів – телефонуйте (044) 221-32-33. Переглядайте навчальні відео на YouTube-каналі біржі та дізнавайтеся, як перемогти у торгах. Інформація про нові аукціони – у нашій регулярній Email-розсилці та спеціальному Telegram-боті «Української універсальної біржі».