Взяти участь в аукціоні з продажу лісу-кругляку у Києві на sale.uub.com.ua

36 млн. грн. – стільки лісовим господарствам вдалося заробити на аукціоні з продажу необробленої деревини у Києві, Сумах, Житомирі та інших регіонах України. Нові правила продажу лісу-кругляку, що діють з 01 лютого 2020 року, вітчизняне Міністерство енергетики і захисту довкілля розробило спільно з ДП «Прозорро.Продажі». Дізнатися більше ви зможете, звернувшись за консультацією до експертів майданчика «Української універсальної біржі».

Переваги реалізації необробленої деревини у Києві  в електронній системі ProZorro.Sale

Три місяці тому український уряд запустив пілотний проект, за умовами якого окремі партії необробленої деревини великі лісозаготівельні підприємства зобов’язані продавати на публічних аукціонах Прозорро.Продажі. Зараз на подібні торги виставляються лоти, обсяг яких перевищує 150 куб. м. Бюджет аукціону з продажу необробленої деревини у Києві та інших регіонах також має бути більшим за 200 тисяч гривень. Усі інші аукціони проводяться за попередньою методикою, однак в майбутньому уряд планує і їх перенести на електронні майданчики на зразок sale.uub.com.ua.

Що це дасть? Головне завдання відкритого аукціону з продажу необробленої деревини – виведення ринку з тіні. Порядок проведення електронних аукціонів є простим, доступним та економічно обґрунтованим. За три роки роботи завдяки системі Прозорро.Продажі держава отримала 24 млрд. грн. прибутку, продаючи або надаючи в оренду не потрібне майно. Пізніше на прозорі аукціони почали виставляти й інші активи, роблячи їх реалізацію чесною та максимально публічною. Інформація про учасників та переможців публікується у відкритому доступі. Разом з цим присутній пильний контроль з боку громадськості та відповідних державних органів.

Загалом на ProZorro.Sale, в тому числі майданчику «Української універсальної біржі», відбулося більше 4 000 аукціонів з продажу лісу-кругляку, а обсяги реалізованої сировини перевищили 1 мільйон куб. м. Поряд з Кам’янським, Малинським і Маневицьким лісовими господарствами, дохід яких склав від 3 до 5 млн. грн., до п’ятірки лідерів також увійшли Коростенське лісомисливське господарство (2,2 млн. грн.) та Народницький спеціалізований лісгосп (1,8 млн. грн.). У Луцьку, Житомирі, Черкасах, Києві продаж необробленої деревини на аукціоні Прозорро.Продажі виявився надзвичайно успішним, відтак реформування ринку варто продовжити.

Знайти аукціон з продажу лісу-кругляку у Києві на майданчику sale.uub.com.ua

ІТ-спеціалісти електронного майданчика «Української універсальної біржі» зробили все для того, щоб наша платформа була зручною та зрозумілою користувачам з різним рівнем володіння ПК. Ввівши у форму пошуку назву міста чи області, ви миттєво отримаєте доступ до потрібного аукціону з продажу необробленої деревини у Києві, Полтаві, Рівному чи Львові.

За необхідності наші консультанти дадуть відповідь на будь-яке питання. Підпишіться на електронну розсилку та Telegram-бот УУБ – вчасно отримуйте сповіщення про появу нових аукціонів!