Продаж необробленої деревини у м. Рівне на аукціоні Прозорро.Продажі

Взяти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини у Рівному відтепер можна на майданчику «Української універсальної біржі». Торги відбуватимуться в рамках пілотного проекту, запущеного Міністерством енергетики і захисту довкілля та ДП «Прозорро.Продажі».

Продаж необробленої деревини в електронній системі ProZorro.Sale

Починаючи з 01 лютого 2020 року в Україні необроблена деревина, що була заготовлена великими лісовими господарствами, продається на електронних аукціонах Прозорро.Продажі – зокрема майданчику sale.uub.com.ua. Відповідно до чинного законодавства, реалізації не підлягає ліс-кругляк:

  • заготовлений спеціально для потреб національної безпеки і армії;
  • сировина, що буде використовуватися у разі настання надзвичайної ситуації;
  • призначений для будівництва та опалення житлових будинків, державних і комунальних установ – відповідно до укладених колективних договорів.

Використання для аукціону з продажу необробленої деревини у Рівному та інших містах України електронного модулю ProZorro.Sale допоможе зробити їх чесними і відкритими для громадськості. Таким чином держава прагне вивести з тіні ринок лісу, а також пришвидшити реалізацію заготовлених лісоматеріалів. На публічних торгах, що проходять на акредитованих майданчиках Прозорро.Продажі, усі бажаючі можуть ознайомитися з умовами проведення аукціону, обсягами та вартістю проданої сировини. Аналогічно у вільному доступі знаходиться інформація про компанію-переможця та договір купівлі-продажу. Централізований облік деревини, запроваджений одночасно з публічними торгами ProZorro.Sale, суттєво знизять корупцію під час продажу необробленої деревини у Рівному.

Взяти участь в аукціоні з продажу лісу-кругляку на майданчику «Української універсальної біржі»

Відповідно до нових норм, на аукціон з продажу необробленої деревини, взяти участь у якому ви зможете на майданчику sale.uub.com.ua, виставляються лише великі лоти – обсягом від 150 куб. м. Також їх вартість має перевищувати 200 000 грн. Усі інші торги проводяться за старою процедурою.

Лише за кілька тижнів лісові господарства, що продавали ліс-кругляк на аукціонах ProZorro.Sale, отримали 36 млн. грн. прибутку. Настільки приголомшливі результати свідчать про беззаперечний успіх нового формату відкритих торгів. Отже, якщо ви хочете купити необроблену деревину у Рівному чи будь-якому іншому регіоні, реєструйтеся на сайті sale.uub.com.ua, сплачуйте необхідні внески (реєстраційний і гарантійний) та робіть ставку на обрані лоти!

Дізнатися усю необхідну інформацію по аукціону з продажу необробленої деревини у Рівному можна, зателефонувавши нашим консультантам - (044) 221-32-33. Також на YouTube-каналі майданчика «Української універсальної біржі» є зрозумілі відео-інструкції, за допомогою яких ви швидко опануєте аукціони ProZorro.Sale. Слідкуйте за новинами біржі – підписуйтеся на Email-розсилку та зручний Telegram-бот УУБ.