Продаж дубу кругляку у Львові за вигідною ціною на торгах УУБ

Дізнатися актуальну ціну на дуб кругляк у Львові та інших регіонах України, а також купити деревину на максимально вигідних і прозорих умовах усі бажаючі можуть на сучасних біржових торгах, організованих ТОВ «УУБ». Пройшовши нескладну процедуру акредитації, деревообробні компанії зможуть подавати заявки на обрані лоти, брати участь в аукціонах і укладати угоди з лісгоспами у разі перемоги.

Дуб кругляк і його ціна у Львові та інших містах на біржі ТОВ «УУБ»

Одним з найпоширеніших видів деревної сировини, яку можна придбати на торгах лісом, є дуб кругляк – його ціну у Львові та інших регіонах України ви можете дізнатися на сайті uub.com.ua. Цей матеріал відрізняється надзвичайною міцністю, щільністю і витривалістю. Діаметр деяких стовбурів дубу може сягати двох метрів, а щільність деревини становить більше 700 кг/м3. Вона важко ріжеться, однак легко фарбується та має красивий характерний візерунок. Підходить для виготовлення меблів, предметів декору, паркету, дверей, віконних рам, бочок для зберігання вина.

Українська універсальна біржа стала другою подібною компанією, яка отримала ліцензію на проведення електронних торгів лісом. Так, лише у грудні 2021 року нам вдалося залучити до аукціонів лісозаготівельні господарства із Харківської, Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Луганської, Донецької областей. Загалом на аукціони було виставлено 614 000 кубометрів деревини. За лоти змагалися близько 2 тис. підприємств з різних куточків нашої держави. Завдяки чесній конкуренції їх вартість у ході змагання нерідко збільшувалася. Усього ж прибуток, отриманий протягом місяця державними лісгоспами, склав майже 1 700 000 000 грн. Повністю прозорий механізм реалізації цього важливого ресурсу допомагає направити отримані кошти на розвиток галузі.

Тож на біржових торгах, організованих ТОВ «Українська універсальна біржа», ви зможете купити ліс, зокрема дуб кругляк, у Львові за ціною, що відповідає середньо-ринковим показникам. Звертайтеся до наших консультантів та швидше обирайте найбільш підходящі лоти.

Купити дуб кругляк у Львові за ринковою ціною на

Українській універсальній біржі

Як прийняти участь у біржовому аукціоні з продажу дубу кругляку за вигідною ціною у Львові або якомусь іншому місті України? Для цього потрібно укласти договір про оренду місця з ліцензованою біржою ТОВ «УУБ». Після заповнення електронної анкети ви отримаєте доступ до персонального кабінету, де зможете подавати заявки на обрані лоти і завантажувати потрібні документи.

Користуючись послугами Української універсальної біржі, ви на 100% можете бути впевнені у прозорості та чесності торгів лісом, а також відсутності дискримінаційних дій по відношенню до учасників. Підпишіться на регулярну E-mail-розсилку, тематичні боти у Telegram і Viber та купуйте дуб кругляк у Львові за ціною від виробника.