Продаж дубу кругляку в Україні за ринковою ціною на біржі uub.com.ua

Продати дуб кругляк в Україні за ціною, що відповідатиме реальним ринковим показникам, державні лісгоспи можуть на торгах, які проводяться Українською універсальною біржою. Згідно оновленого законодавства, весь заготовлений ліс має реалізовуватися тільки на аукціонах, організованих ліцензованими платформами на зразок uub.com.ua.

Дуб кругляк і його ціна в Україні на біржових торгах ТОВ «УУБ»

Перші електронні аукціони з продажу необробленої деревини були проведені Українською універсальною біржою ще у жовтні 2021 року. Тоді вдалося успішно реалізувати усі представлені лоти, а це більше 200 найменувань. Сумарна вартість сировини, за яку змагалися учасники з усієї країни, оцінювалася у майже 4 млн. грн. Однак у ході чесних конкурентних змагань вона збільшилася на 1 300 000 грн.

На торги було виставлено деревину, заготовлену лісгоспами Полтавської області. Саме електронні аукціони допомагають сформувати дійсно конкурентну, ринкову ціну на дуб кругляк та інші види деревини в Україні. Адже повністю прозорий механізм викликає довіру у представників бізнесу. Відтак участь у торгах лісом із задоволенням приймають і невеличкі приватні майстерні, і відомі на всю країну комбінати. Так, до змагань за найбільш привабливі лоти долучалися від 5 до 10 учасників, а їх початкова вартість у деяких випадках збільшувалася вдвічі.

Після невеликої паузи усі бажаючі знову можуть доєднатися до щоквартальних та додаткових аукціонів з продажу необробленої деревини, зокрема дубу кругляку. ТОВ «УУБ» гарантує повністю прозорі та економічно ефективні торги, що проходять з дотриманням усіх вимог українського законодавства. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб зробити цей процес по-справжньому відкритим і конкурентним, для чого використовуємо найсучасніше програмне забезпечення. Завдяки цьому в Україні продаж дубу кругляку відбувається за ціною, що забезпечує лісгоспам адекватний прибуток.

Купити дуб кругляк в Україні за ціною від виробника

на Українській універсальній біржі

Щомісяця до торгів лісом, організованих ТОВ «УУБ», долучаються десятки учасників з різних куточків нашої держави. Все, що для цього потрібно – завчасно пройти акредитацію та обрати у нашому календарі потрібний аукціон. Після подачі заявки учасники сплачують обов’язковий гарантійний внесок та платіж за обробку персональних даних, а також завантажують документи, повний перелік яких вказується у оголошенні про проведення аукціону.

Клієнти, що користуються послугами Української універсальної біржі, отримують чимало переваг. Завдяки справедливому конкурентному змаганню ціна дубу кругляку в Україні встановлюється на середньо-ринковому рівні. До того ж, усі учасники мають рівний доступ до торгів лісом, що виключає будь-яку дискримінацію по відношенню до потенційних покупців.

Підпишіться на E-mail-розсилку за даною тематикою, наші боти у Telegram і Viber, беріть участь у торгах та купуйте дуб кругляк за справедливою ринковою ціною.