Купівля-продаж кругляку вільхи за новою системою Прозоро.Продажі

Починаючи з 1 лютого 2020 року, ви можете поторгуватися за ціну на кругляк вільхи на Прозоро.Продажі. Беріть участь у пілотному проекті Міністерства енергетики і захисту довкілля та реалізовуйте лісоматеріали на одному з кращих майданчиків ДП “Прозоро.Продажі” – Українській універсальній біржі.

 Купівля кругляку вільхи на Prozorro.Sale

Згідно чинного законодавства, лісові господарства зобов’язані реалізовувати свою продукцію на електронних аукціонах Прозоро.Продажі. Але є окремі категорії лісу-кругляку, які не підлягають продажу:

  • відповідно до колективних договорів, сировина, яка використовується для будівництва і опалення житлових будинків чи державних і комунальних установ;
  • деревина, яка заготовлена для надзвичайних ситуацій;
  • для потреб армії та національної безпеки.

Використання електронного модулю Прозорро.Продажі допомагає проводити продаж необробленої деревини неупереджено та з відкритим доступом для громадськості. Метою такої процедури з боку держави є прискорення процесу реалізації лісу-кругляку та перехід ринку лісу із тіньових схем у стан прозорості.

На офіційних майданчиках Прозоро.Продажі проходять відкриті торги кругляком вільхи і не тільки, з умовами проведення і результатами яких можуть ознайомитися усі охочі. Крім цього, у вільному доступі знаходиться інформація про обсяги та вартість проданих матеріалів, а також дані про переможця аукціону та договір купівлі-продажу.

Одночасно з реалізацією необробленої деревини на майданчиках Прозоро.Продажі запущено централізований облік лісоматеріалів, що дозволяє істотно знизити рівень корупції.

Дізнатися ціни на кругляк вільхи в Україні на майданчику УУБ

Згідно з нормативно-правовою базою, що регулює продаж необробленої деревини, та нововведень у цій сфері, на електронні аукціони виставляються лише лоти, об’єм яких дорівнює або перевищує 150 м³, а їх вартість має бути більше 200 тис. грн. Усі інші торги проходять за старим алгоритмом.

Узяти участь в онлайн-аукціоні системи Прозоро.Продажі ви можете на акредитованому майданчику Української універсальної біржі. Для цього реєструйтеся на сайті  sale.uub.com.ua, сплачуйте необхідні внески та робіть ставки на обрані лоти, і вигода не змусить себе чекати.

Статистика доходів лісових господарства за перші місяці роботи в електронній системі свідчить про беззаперечний успіх цього проекту. Продаючи кругляк вільхи та інших дерев, підприємці отримали за лютий і березень 2020 року 36 млн. грн. прибутку.

Слідкуйте за новинами майданчика Української універсальної біржі на нашій сторінці у Facebook. Щоб швидше опанувати методику роботи в Прозоро.Продажі, скористайтеся відео-інструкціями на нашому YouTube-каналі. 

Якщо ви постійний користувач електронної системи, то вам значно полегшить роботу Email-розсилка з актуальними торгами, яку ви особисто налаштовуєте за фільтрами на сайті sale.uub.com.ua, Telegram-бот та Viber-бот, які надсилатимуть вам миттєві сповіщення про аукціони.

Телефонуйте фахівцям майданчика УУБ за номером (044) 221-32-33 та дізнавайтеся всю необхідну інформацію про те, як купити кругляк вільхи через Прозоро.Продажі. Ви відразу відчуєте перевагу нашої платформи, адже вона є однією з найдосвідченіших у сфері купівлі-продажу майна.