Дрова для промислового використання на майданчику sale.uub.com.ua

З 01 лютого 2020 р. закуповувати дрова для промислового використання підприємства можуть на відкритих аукціонах Прозорро.Продажі. На цей крок влада пішла, щоб нарешті подолати тотальну корупцію, яка роками панувала на ринку деревини. А також для розширення існуючих шляхів продажу лісу і оптимізації ведення обліку лісових ресурсів.

Дрова для промислового використання – технічні характеристики, цільове призначення

Дрова для промислового використання представляють собою круглу та колоту деревину, непридатну для розпилювання, обстругування або лущення. Такий ліс не підходить для виготовлення корисних пиломатеріалів, сірників, шпону чи заготовок. Він також не може бути використаний у якості будівельного матеріалу, тож у більшості випадків дрова йдуть на опалення.

Деревину (дрова) для промислового використання отримують з дерев листяних і хвойних порід. Для цього цілі колоди очищають від сучків, залишаючи на них кору. На дрова пускають і стовбурову деревину, крупні відходи та різноманітні залишки (товсті гілки, верхівку).

Дров’яні матеріали промислового призначення діляться на 3 групи:

  1. отримані переважно з листяних порід – дубу, буку, берези, клена, ясеня, граба, модрини;
  2. з вільхи або сосни;
  3. з ялини, ялиці, верби, тополі, кедра, липи, осики.

Дана сировина використовується у промисловому виробництві електричної і теплової енергії, пакувальної стружки, трісок, продукції побутового, культурного та господарського призначення. Наприклад, деякі підприємства, що виготовляють цілі деревні плити, віддають перевагу можливості купити необроблену деревину на Прозоро.Продажі.

Раніше для отримання подібної сировини необхідно було домовлятися з керівниками лісгоспів напряму. Останні намагалися використати ситуацію на свою користь: завищували вартість деревної сировини, зривали строки поставки або відвантажували продукцію поганої якості. Щоб уникнути перерахованих проблем, деревообробні підприємства мали давати хабарі чи шукати корисні знайомства.

Система електронних торгів Prozorro.Sale допомагає покупцям і постачальникам лісу співпрацювати напряму. Обрання переможця відбувається автоматично, а сам процес купівлі-продажу деревини, зокрема дров промислового призначення, проходить під пильним оком громадськості та антикорупційних органів.

Купити дрова для промислового використання на майданчику Української універсальної біржі

Урядовий проект швидко довів, що необроблену деревину в Україні можна і потрібно реалізовувати чесно та відкрито, встановивши однакові правила гри для всіх учасників. За період з 01 лютого 2020 р. на електронних майданчиках, підключених до модуля Prozorro.Sale, відбулося більше 1 300 онлайн-аукціонів з реалізації лісу, на які зареєструвалися 470 учасників. Загальний прибуток, у тому числі і від продажу дров для промислового використання, на даний момент складає 316 млн. грн.

Беззаперечним лідером по роботі з клієнтами став саме наш майданчик. Учасники, що звернулися за допомогою до спеціалістів онлайн-платформи sale.uub.com.ua та у результаті стали переможцями, сплатили до бюджету країни 76 млн. грн.

Цікавитеся електронними торгами з продажу дров для промислового використання? Просто зараз зателефонуйте нашому менеджеру та отримайте персональну консультацію - (044) 221-32-33. Оперативно відслідковувати нові аукціони зручно за допомогою персоналізованої E-mail-розсилки, інтелектуального Telegram- або Viber-боту УУБ.