Куплю дуб-кругляк у Івано-Франківську на майданчику УУБ

«Куплю дуб-кругляк в Івано-Франківську, як це краще зробити?» - з цим питанням до нас все частіше звертаються клієнти. Найпростіше це зробити на електронних торгах Прозорро.Продажі, попередньо зареєструвавшись на майданчику Української універсальної біржі.

Як продати дуб-кругляк за найвигіднішою ціною у Івано-Франківську?

Необроблена деревина – досить популярний напрямок аукціонів на ProZorro.Sale. Лісозаготівельні підприємства з усієї України виставляють на публічні торги деревну сировину різних сортів, яку отримують після розпилення на частини повалених дерев і колод. «Продам дуб-кругляк у Івано-Франківську промислового або непромислового призначення» - на ProZorro.Продажі подібні аукціони користуються великою популярністю.

Публічні торги з реалізації необробленої деревини вже кілька років успішно проводяться на майданчику sale.uub.com.ua. Однак якщо раніше у м. Івано-Франківськ дуб-кругляк лісгоспи виставляли на продаж виключно за власним бажанням, то у 2020 р. ситуація почала змінюватися. З 01 лютого підприємства, річний дохід яких перевищує 10 мільйонів гривень, зобов’язані щонайменше 25% від загальних запасів деревини реалізовувати на електронних майданчиках на зразок Української універсальної біржі.

Ціни на дуб-кругляк у м. Івано-Франківськ – дізнатися на майданчику Прозорро.Продажі

Експериментальний проект, запущений за ініціативою Міністерства енергетики і захисту довкілля спільно з державним підприємством Прозорро.Продажі, має на меті спростити процес продажу кругляка дубу як у Івано-Франківську, так і по всій Україні. Створена чотири роки тому за ініціативи волонтерів, громадських активістів, Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, за підтримки НБУ, ФГВФО та міжнародної антикорупційної організації Transparency International Україна, електронна система для продажу державної та комунальної власності сьогодні відома на весь світ. У якості прогресивного стартапу, що долає корупцію на різних рівнях державного управління, вона неодноразово отримували престижні міжнародні нагороди.

Система ProZorro.Sale складається з двох рівнів:

  1. Центральної бази даних, до якої потрапляє уся інформація про оголошені аукціони.
  2. Підключених до неї електронних майданчиків, на яких учасники торгів подають свої пропозиції і роблять ставки.

Зареєструвавшись на сайті sale.uub.com.ua, ви дізнаєтеся усю інформацію про актуальні торги: назви підприємств-організаторів, пропоновані обсяги, клас якості, ціну дубу-кругляку у Івано-Франківську та інших містах України.

Прозорі аукціони дозволяють продавати і купувати необроблену деревину на території всієї країни без корупції та сторонніх посередників. Завдяки новому підходу держава вже отримала 88 млн. грн. прибутку. В цілому ж за цей час онлайн-торги принесли державі 28,6 млрд. грн., а безліч здавалося б непотрібних раніше об’єктів активно використовуються новими власниками.

Хочете купити дуб-кругляк у м. Івано-Франківськ чи будь-якій іншій області України? Телефонуйте нашим персональним консультантам - (044) 221-32-33. Підписуйтеся на Viber- або Telegram-бот майданчика УУБ та будьте в курсі останніх новин!