Пиловник дубу великими партіями продається на торгах Прозорро.Продажі

Пиловник широко використовується у деревообробній промисловості – це колоди і кряжі з деревини різних сортів (наприклад, дубу), які в подальшому використовуються для виготовлення різноманітної пилопродукції. Придбати великі партії сировини сьогодні усі бажаючі можуть чесно та відкрито, не витрачаючи гроші на хабарі або відкати. Для цього достатньо зареєструватися на майданчику Прозорро.Продажі і зробити ставку на електронних торгах.

Куплю пиловник дубу на публічному аукціоні Prozorro.Sale

Вітчизняні лісозаготівельні підприємства отримують пиловник дубу шляхом поперечного розпилювання цілих стовбурів повалених дерев, які попередньо очистили від коріння, крони та гілок. В Україні необроблена деревина, а саме пиловник широко використовується у промисловому та житловому будівництві, дизайні, виготовленні меблів і різноманітних декоративних виробів.

Найчастіше пиловник з дубу купляють деревообробні підприємства, лісопилки, представники приватного бізнесу та майстри, що використовують деревну сировину для створення різноманітної hand-made-продукції. На електронному майданчику Української універсальної біржі ви можете придбати наступні види пиломатеріалів, виготовлених з цілих кряжів дубу:

  • великі бруси;
  • дрібніші бруски;
  • дошки.

Вітчизняні підприємства використовують пиловник, зокрема суху дубову дошку, ціну якої ви можете дізнатися на сайті sale.uub.com.ua, наступної довжини:

  • більше 1 м – для твердолистяних порід дерев;
  • від 3 м – для берези і дерев м’яких листяних порід;
  • 4-6,5 м – для хвойних лісоматеріалів.

Також, відповідно до діючих нормативів, експорту підлягає пиловник, виготовлений з кряжів певної довжини:

  • 4-8 м – для дерев, що ростуть на півдні країни;
  • 3,9-7,5 м – для деревини з північних регіонів.

Купити дуб пиловник за вигідною ціною допоможуть фахівці майданчика sale.uub.com.ua

Наприкінці 2019 року український уряд приступив до реформування ринку необробленої деревини, тож відкрито придбати дуб пиловник тепер можна на публічних аукціонах Prozorro.Sale. Метою даного нововведення стало збільшення прозорості реалізації різноманітної деревної сировини, адже раніше цей процес асоціювався з численними корупційними схемами та зловживаннями.

Відповідно до урядової постанови «Про експериментальний проект з реалізації необробленої деревини на електронних аукціонах», починаючи з 01 лютого 2020 року великі лісозаготівельники зобов’язані щонайменше чверть усіх запасів деревини виставляти на продаж через спеціальні майданчики на зразок Української універсальної біржі.

На Прозорро.Продажі торги лісом, у тому числі дубом пиловником, виявилися надзвичайно успішними – лише за два місяці дохід, який отримали лісгоспи, склав 88 млн. грн. А у червні наш майданчик увійшов до списку лідерів за даним напрямком, зайнявши майже 30% усього ринку. Долучитися до купівлі-продажу дубу пиловника, круглого лісу, сухостою та інших видів деревини ви зможете, зареєструвавшись на сайті sale.uub.com.ua. Дізнавайтеся актуальні новини з Email-розсилки, офіційної сторінки біржі у Facebook, наших Telegram- і Viber-ботів. Беріть участь в аукціонах і перемагайте!