Куплю дуб кругляк за вигідною ціною на електронному майданчику УУБ

Цікавлять оголошення на зразок «Куплю дуб-кругляк»? Сьогодні не потрібно годинами сидіти в Інтернеті, вишукуючи потрібні оголошення. З 01 лютого 2020 р. необроблену деревину великими партіями усі бажаючі купляють на відкритих онлайн-аукціонах Прозорро.Продажі. Все, що для цього потрібно – зареєструватися на акредитованому майданчику Української універсальної біржі.

Продам дуб-кругляк на електронних торгах в системі ProZorro.Sale

Згідно Постанови №1178 «Про проведення онлайн-торгів з реалізації необробленої деревини», купити дуб-кругляк великими партіями (від 150 куб. м) тепер можна на публічних торгах Прозорро.Продажі. Передбачається, що експериментальний проект, запроваджений Міністерством енергетики і захисту довкілля разом з громадськими активістами, фахівцями Держлісагенства та Офісу ефективного регулювання BRDO, триватиме до 01 квітня 2021 року. Поки що його дія поширюється на великі лісгоспи, річний дохід яких перевищує 10 млн. грн.

Протягом року ДП «Прозорро.Продажі», що підпорядковується Міністерству розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, зобов’язується надати необхідні технічні та людські ресурси для проведення електронних аукціонів. Купити кругляк дубу тут мають можливість, зокрема, зареєстровані користувачі майданчика sale.uub.com.ua.

Тепер на майданчиках, підключених до Центральної бази даних ProZorro.Sale, потенційні покупці вільно обирають лісоматеріали різного сортименту. Найчастіше це лісоматеріали хвойних, листяних або мало-листяних порід (ялиця, сосна, ялина, ясен, дуб, бук, клен) та дров’яна деревина, що використовується у промисловості (ялина, сосна, бук, граб, ялиця, модрина).

Актуальну ціну дубу-кругляку можна дізнатися на майданчику Української універсальної біржі

Головним завданням продажу лісу-кругляку на публічних аукціонах ProZorro.Sale є виведення з тіні значної частини ринку. Наприклад, реалізація необробленої деревини за прямими договорами створювала безліч корупційних схем. Керівники лісгоспів приховували фактичні обсяги заготовленої сировини, занижували ціни на користь окремих учасників, за що отримували солідні хабарі. Або навпаки, в документації вказувалась надто висока початкова вартість лотів – у цьому випадку покупцям пропонували «домовитися» непублічно.

Система Прозорро.Продажі справляється зі своїм завданням на відмінно. Завдяки прозорим торгам, в яких активно приймали участь клієнти майданчика sale.uub.com.ua, держава вже отримала 26 млрд. грн. прибутку і ця цифра збільшується з кожним днем. Адже тут постійно з’являються нові напрямки, одним з яких став продаж круглого лісу різних сортів. Так, лише за два місяці завдяки можливості легально купляти дуб кругляк, сосну, ялину, бук та іншу деревину на аукціонах ProZorro.Sale, держбюджет країни поповнився на 88 млн. грн.

Хочете першими дізнаватися про появу нових аукціонів? Отримуйте актуальну інформацію на особисту електронну пошту або підписуйтеся на зручний Telegram-бот УУБ.