Алгоритм дій для купівлі кругляку сосни на майданчику sale.uub.com.ua

Купити кругляк сосни, як і іншу деревину, вигідно та чесно можна на онлайн-аукціонах. Міністерство енергетики та захисту довкілля виступило ініціатором проекту, який передбачає продаж лісових ресурсів у системі Прозоро.Продажі з 01 лютого 2020 року. Це зв’язує руки представникам бізнесу, які збували необроблену деревину на «чорному» ринку.

Відтепер інформація про ціни та обіг лісоматеріалів буде дійсно відкритою та загальнодоступною.

Як купити ліс-кругляк сосни на Прозоро.Продажі

Великі лісокористувачі зобов’язані реалізовувати частину своєї продукції через Прозоро.Продажі. Лоти для аукціонів повинні бути більші за 150 м³ або їх вартість повинна перевищувати 200 тис. грн. Брати участь в онлайн-торгах та купувати ліс-кугляк сосни можуть як громадяни України, так і іноземні представники приватного бізнесу. 

Прозоро.Продажі надає доступ до всієї інформації, зокрема до даних про результати аукціонів. Їх можна знайти в системі електронного обліку деревини в Україні. Це дозволяє проводити моніторинг продажу лісових ресурсів та контролювати  використання. Саме завдяки функціонуванню електронної системи необроблена деревина виходить з тіньового ринку, і її реалізація стає публічною.

Для того, щоб продати ліс-кругляк сосни на Prozorro.Sale, потрібно зробити кілька кроків:

  • ознайомитися з нормативно-правовими актами, що регулюють продаж деревини;
  • обрати один з акредитованих майданчиків системи, наприклад, Українську універсальну біржу;
  • зареєструватися та укласти договір про співпрацю для продажу деревини;
  • підготувати необхідну документацію для публікації оголошення;
  • розмістити його в системі;
  • відповідати на питання потенційних покупців.

Ціни на ліс-кругляк сосни на майданчику УУБ

Головною метою майданчика Української універсальної біржі є забезпечення комфортних умов для максимально швидкого переходу всіх учасників ринку лісу на роботу за новими правилами. Також ми зацікавлені в подальшому успішному розвитку наших клієнтів. Спеціалісти майданчика УУБ допоможуть вам проаналізувати ринок та витримати високу конкуренцію на торгах.

Сьогодні на сайті sale.uub.com.ua можна купити необроблену деревину від Державного підприємства «Кремінське лісомисливське господарство». Ціна за куб кругляку сосни у них стартує від 444 грн. 

Державне підприємство «Конотопське лісове господарство» продає необроблену деревину різного діаметру: 25-29 см., початкова ціна за 1 куб. м. – 1290 грн.; 30-34 см. – 1340 грн. Також є кругляк сосни діаметром 35-39 см. та 40-49 см.

Проходьте швидку реєстрацію на сайті sale.uub.com.ua та беріть участь у торгах за необроблену деревину. Наш сервіс максимально зручний, адже, окрім безкоштовних консультацій від наших менеджерів, ви можете скористатися онлайн-розсилкою, Telegram-ботом та Viber-ботом, щоб бути завжди в курсі цікавих аукціонів. Також слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Facebook.

З майданчиком Української універсальної біржі перемагати в аукціонах просто.