Ліс-кругляк у Київській області - купити на майданчику sale.uub.com.ua

З 01 лютого 2020 р. купити ліс-кругляк у Київській області ви можете на електронному майданчику Української універсальної біржі. Згідно нової урядової постанови №1178, яка вийшла 04 грудня 2019 р., частину заготовленої деревини великі лісокористувачі зобов’язані реалізовувати на публічних аукціонах Прозорро.Продажі. Перші електронні торги пройшли надзвичайно успішно. До того ж, завдяки новому формату усі бажаючі можуть швидко придбати потрібну партію лісу-кругляку від виробника у Київській області на дійсно чесних і прозорих аукціонах.

Бровари, Ржищів, Кагарлик – купити ліс-кругляк у Київській області на аукціоні ProZorro.Sale

Поки що продаж необробленої деревини на офіційних майданчиках Прозорро.Продажі відбувається у якості експериментального проекту. За новими правилами сировину на електронних сервісах на зразок Української універсальної біржі виставляють великі лісозаготівельні організації, річний прибуток яких складає від 10 млн. грн. Продажу підлягає щонайменше 25% заготовлених лісоматеріалів. Шукаєте оголошення «Продам ліс-кругляк сухостій у Київській області»? На майданчику sale.uub.com.ua ви легко знайдете потрібний аукціон, скориставшись зручною формою пошуку на головній сторінці нашого сайту. З усіх торгів, опублікованих у системі, швидко побачити необхідні можна, ввівши потрібний регіон, назву замовника, бюджет, статус, тип або номер аукціону.

Вільний продаж лісу-кругляка (або пиловочника) у Київській області на публічному аукціоні Прозорро.Продажі зробить ринок необробленої деревини більш прозорим та доступним широкому колу учасників. Разом з електронною системою обліку лісоматеріалів це пришвидшить виведення з тіні ринку та стане нездоланною перепоною для тих, хто досі не звик грати за правилами.

Купляючи ліс-кругляк у Київській області на майданчику Української універсальної біржі, ви можете бути впевнені у цілковитій прозорості процесу. Між організаторами торгів і бажаючими придбати необроблену деревину немає ніяких посередників, а дані про ціни, обсяги продажу та переможців аукціону публікуються у відкритому доступі.

Ліс-кругляк від виробника у Київській області на майданчику УУБ

На майданчику Української універсальної біржі вас чекає бездоганний клієнтський сервіс та якісна технічна підтримка. Бажаєте дізнатися актуальну ціну та купити ліс-кругляк у Київській області – зателефонуйте персональному консультанту за номером (044) 221-32-33.

Наші експерти мають багаторічний досвід проведення біржових операцій. На електронному майданчику sale.uub.com.ua ви отримаєте фахову юридичну підтримку. Ми також оперативно вирішуємо усі питання, які виникають у клієнтів під час подачі документів та участі у торгах. База аукціонів постійно оновлюється – отримуйте сповіщення про нові торги лісом на електронну пошту або у зручному Telegram-боті.