Продаж техсировини для ВТП сосни  на майданчику УУБ

З 1 травня 2019 року діють нові національні стандарти якості деревини, які відповідають європейським. За новими нормами, лісоматеріали мають чотири класи якості: A, B, C, D. За державними стандартами, техсировина для ВТП (виробничо-технічного призначення) належать до низького сорту, тому відповідає категорії D.

Придбати таку чи будь-яку іншу необроблену деревину з 01.02.2020 року можна на електронних торгах Прозоро.Продажі.

Сосна як техсировина для ВТП на Prozorro.Sale

Спільні старання Міністерства енергетики і захисту довкілля та Державного підприємства «Прозоро.Продажі» призвели до того, що лісові господарства за лютий-березень 2020 року отримали 36 млн. грн. прибутку. Збільшення доходів організацій пов’язане саме зі стартом онлайн-аукціонів з продажу необробленої деревини, зокрема сосни як техсировини для ВТП.

Наразі такі торги проводяться в експериментальному режимі, але, враховуючи позитивні результати і вражаючу перспективу, уряд планує створити умови для подальшої реалізації лісоматеріалів усіх категорій (А, B, C, D) на Прозоро.Продажі.

Подібні зміни передбачають не тільки економічну вигоду, а й чесність і відкритість всієї інформації для громадськості, щоб мінімізувати корупцію та тіньові схеми.

Ефективність системи доводять наступні цифри: за 4 роки існування Прозоро.Продажі проведено більше 300 тисяч аукціонів, в яких взяла участь 21 тисяча учасників. Державних активів було продано на 29 млрд. грн., які пішли в бюджети держави та місцевих органів самоврядування. Отже, був створений великий ринок реалізації найрізноманітніших об’єктів, що об’єднав приватний бізнес та державу.

У квітні 2018 року проект Прозоро.Продажі зареєстрований Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України як державне підприємство. 

Техсировина для ВТП на майданчику УУБ

Система електронних торгів постійно розвивається і рухається вперед. Не стоїть на місці і майданчик Української універсальної біржі. Наша платформа акредитована за чотирма рівнями, ми співпрацюємо з організаторами торгів та потенційними покупцями.

На сайті sale.uub.com.ua ведеться продаж техсировини для ВТП - сосни класу D для промислового використання від таких лісових господарств:

  • ДП «Переяслав-Хмельницьке лісове господарство»;
  • ДП «Борзнянське лісове господарство»;
  • ДП «Новоайдарське лісомисливське господарство»;
  • ДП «Радехівське лісомисливське господарство».

Налаштуйте E-mail-розсилку за допомогою фільтрів на сайті sale.uub.com.ua та отримуйте повідомлення з цікавими аукціонами. Також скористайтеся Telegram-ботом та Viber-ботом, щоб першим отримати сповіщення про актуальні торги. Підписуйтеся на сторінку нашого майданчику у Facebook для моніторингу новин системи Прозоро.Продажі.

Фахівці майданчика УУБ надають консультативну підтримку, слідкують за дотриманням правил, допомагають зареєструватися в системі, оголосити торги та взяти в них участь. Вони нададуть відповіді на всі ваші питання стосовно техсировини для ВТП та супроводжуватимуть під час аукціонів. З нами перемагати легко і зручно!